Jihlava – Jastrzebie 3:1 (kon.) | Vítkovice – Lev 1:3 (kon.) | Martin – B. Bystrica 2:1 (kon.)
Nitra – Doneck 1:3 (kon.) | Motor ČB – Kladno 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Litoměřice 6:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Písek 6:3 (kon.) | Kadaň – Beroun 2:1 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 3:5 (kon.)
K. Vary – Plzeň 5:2 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 4:4 (kon.) | Vsetín – Přerov 5:4 (kon.)
Olomouc – Hr. Králové 5:1 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 0:1 (kon.) | Osvienčim – Šumperk 4:6 (kon.)
Znojmo – Jesenice 6:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:4 (0:2, 3:0, 1:2)
HC Benátky nad Jizerou
cz Utorok 09.08.2011, 18:00 • Zlatopramen Aréna • Prípravný zápas

Dnešní utkání mezi Benátkami nad Jizerou a Ústím nad Labem končí vyrovnaným výsledkem 4:4. Obě mužstva předvedla sympatický výkon. Přeji vám hezký zbytek dnešního večera a zase někdy na počtenou. (20:12:07)

57:00
    Zakázané uvolnění Benátek, které ještě před malou chvílí bojovaly v rohu kluziště po levici Orcta

56:00
    A tak to pokračuje i v následujících vteřinách...

55:15
    K velkým akcím nedochází, neboť než se tým dostane do útočného pásma, je o puk ve středu hřiště soupeřem obrán

Lvi právě vstřelili branku!
    Branku vstřelil DAVID LUDVÍK, který mířil k tyčce. Asistence Třetina, Roubík.

50:00
    Téměř minuta přesilovky Lvů je pryč a Slovan ani jednou nevystřelil, Benátky vyhazují

49:06
    Weiss vyloučen za vyhození puku mimo hřiště

48:30
    Ludvík v šanci, ale nic z toho nebylo

48:00
    V jednu chvíli je puk v pásmu Lvů, podruhé v pásmu Benátek. K žádným důležitým akcím však nedošlo

46:20
    Benátky právě vstřelily branku!
    Po krásných přihrávkách svých spoluhráčů vstřelil čtvrtou benáteckou branku PAVEL ULRYCH. Asistence Král, Kopic.

46:00
    Ludvík prověřil betony Stejskala

45:30
    Benátky zakládají útok, Lvi se pomalu nedostanou k puku, vhazuje se po levici Orcta

44:36
    Domácí v pěti

44:00
    Puk za benáteckou brankou

43:30
    Hosté v útočném pásmu, ale spíše více kombinují, než aby se snažili dotlačit puk za brankáře

40:43
    LUKÁŠ KRÁL střílí z mezikruží a srovnává tak skóre zápasu. Asistence: samostatně.

40:30
    Bendík střílí od modré, Orct chytá

40:01

Druhá třetina přinesla tři góly, které všechny byly v režii Slovanu. Do poslední dvacetiminutovky tak Lvi vstupují s jednobrankovým náskokem a bude to právě soupeř, který se bude muset snažit zvrátit skóre na svou stranu... Posledních šest minut druhé přestávky

40:00

39:45
    Boj o puk v rohu kluziště

39:19
    Tým Lvů v plném počtu

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny a také poslední vteřiny benátecké přesilovky

38:30
    Benátky v útočném pásmu, ale po minutě Lvi vyhazují

Dnešní utkání sleduje 860 diváků.

37:19
    Ludvík jde sedět za nedovolené bránění

37:19
    Na ledě zůstává ležet benátecký Bendík, ale nakonec se zvedá a odjíždí na střídačku

37:00
    Slovan zkouší Stejskala, ten však chytá do lapačky

36:00
    Benátky se snaží odpovědět na gól Slovanu, ale v útočném pásmu se dlouho nezdržely

34:25
    Branku vstřelil MICHAL KAPIČKA, který svůj projektil zaměřil k pravé dolní tyčce brankáře. Asistence Boháč, Pajič.

33:30
    Momentálně se veškeré dění odehrává před brankou Stejskala... ala než to dopíšu, je puk zase u Orcta

32:30
    Hra je v posledních vteřinách přerušována zakázaným uvolněním anebo ofsajdem

31:30
    Slovan využívá svou druhou přesilovku a srovnává tak skóre dnešního boje. Branku vstřelil ROK PAJIč. Asistence Gureň.

31:00
    Lva se přelévá z jedné strany na druhou, k větším akcím nedochází a Benátkám se pomalu odpočítávají poslední vteřiny oslabení

29:50
    Kajínek za nedovolené bránění

29:40
    Benátky v plném počtu

29:30
    Slovan před Stejskalovou bránou, ale puk šel buď mimo anebo si Lvi nerozuměli v přihrávce

28:40
    Polovinu hráčské výhody má Slovan za sebou, ale žádné nebezpečné akce nebyl schopen. Benátky vyhazují

27:40
    Lvi si v dnešním zápase zahrají první přesilovku. Tomáš Kouřil je vykázán na dvě minuty za vražení na hrazení

27:30
    Benátky v útočném pásmu, Lvi je však do větší šance nepouští

27:00
    Před benáteckou brankou se strhla rvačka o puk, ale nakonec nikdo neskoroval. Puk nakonec skončil na střídačce domácích

26:39
    Třetina zkouší Stejskala, ten chytá

25:50
    Puk byl vystřelen do hlediště, vhazovat se bude těsně za modrou čárou blíže ke Stejskalovi

23:54
    Benátkám se nedaří dostat do útočného pásma... Za jednu minutu přesilovky vystřelily pouze jednou

22:54
    Tomáš Rod za držení hole

21:18
    Branku vstřelil ROK PAJIČ, který puk namířil k pravé tyčce golmana, odkud se touš odrazil za brankovou čáru. Asistence Boháč.

20:01

Příznivci dnešního souboje by měli rychle polykat poslední sousta přestávkového občerstvení... Na kostce se odpočítává posledních pět minut do konce přestávky.

Úvodní třetina zápasu se pro Slovan nevyvíjela vůbec špatně. Lvi měli dostatek šancí, které ale bohužel neproměnili. Benátky z minima vytěžily vše, co mohly, a tak do prostřední periody vstupují s dvoubrankovým náskokem.

20:00

19:31
    Byla posunuta Stejskalova brána, ale už je vše v pořádku a hra může pokračovat

18:30
    Probíhají poslední minuty první třetiny a Slovan se snaží vstřelit kontaktní branku

17:15
    Ústecký Roubík byl ve velké šanci, ale přestřelil

16:44
    Branku vstřelil TOMÁŠ KLIMT po střele golfákem. Asistence Skořepa.

12:25
    Branku vstřelil DANIEL SKALICKÝ, který puk zasunul po levici Orcta. Asistence Jonák.

12:00
    Zatím se nic významného na ledě neděje. Nějaký ten ofsajd na straně Lvů a zakázané uvolnění na obou stranách přerušuje hru

6:45
    Benátky se konečně dostaly do útočného pásma, ale ústečtí obránci byli pozorní a soupeře o puk připravili

5:30
    Právě zazvonila na Stejskalově straně tyčka a brankáře tak zachránila od lovení puku ze sítě

4:40
    Ústecký Slovan se snaží ze všech stran dostat puk do soupeřovy brány, ale marně

3:30
    Hra se přelévá ze strany na stranu. V šanci ústecký Zeman, ale Stejskal svůj tým podržel