Slavičín – Třinec 1:4 (kon.) | Hodonín – Kroměříž 0:3 (kon.) | Bořetice – Bohunice 3:2 (po pen.)
Koloveč – Domažlice 2:3 (kon.) | Brozany – Most 0:0 (odl.) | Nový Bydžov – Čáslav 3:2 (po pen.)
Meteor – Chomutov 2:1 (kon.) | Bystrc – Břeclav 2:1 (kon.)

Nový Bydžov právě vstřelil branku!
    Tak Cidlina nakonec veleobrat zvládla a postupuje do 2. kola Ondrášovka Cupu! Na penalty to je 3:1 (Věchet, Blažej, Pavlásek)! Hosté nedokázali ze čtyř penalt tři proměnit a končí hned v 1. kole. Rozhodující penaltu proměnil BLAŽEJ - 3:2!

Střílení penalt začíná.

Následovat budou ihned pokutové kopy...

90
    Konec druhého poločasu.

86
    To, čemu věřil jen málo kdo, je skutečností! Nový Bydžov smazává dvoubrankovou ztrátu! Na 2:2 tedy vyrovnává přesnou hlavičkou RADIM ŽALMAN - 2:2!

56
    Tak přece jen to nebude tak jednoznačné utkání, jak se zpočátku zdálo. Jiskřičku naděje pro Cidlinu vykřesal v 56. minutě ZDENĚK ŠEVČÍK - 1:2!

54
    Čáslav právě vstřelila branku!
    Favorit dnešního duelu odskakuje na rozdíl dvou branek! Před brankou se nejlépe zorientoval AXMAN DŽAFIČ a uklidil míč za záda Cejnara - 0:2!

46

3
    Tady v Novém Bydžově máme opravdu zajímavý začátek! Již ve třetí minutě překonal domácího brankáře DAVID FIKEJZ - 0:1!

1

RMSK Cidlina Nový Bydžov: Cejnar - Pilař, Žalman, Pavlásek, Novák - Tomeš, Věchet, Krejčí, Blažej - Ševčík, Bastin

FC Čáslav: Ducheček - Heczko, Špidlen, Voltra, Kunášek, Fikejz, Jukl, Šisler, Práil, Džafič, Němeček

Rozhodčí: Orel - Jiřík, Pilný.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.