Piatok 20.05.2011, 11:00 • NTC Senec • Kvalifikácia ME

Brankár Grécka Kapino dostal žltú kartu za zdržovanie hry.

90+2
    Zlý odkop Stafylidisa môže z autového vhadzovania môže využiť Vrablec. Tím Slovenska sa usadil pred šetnástkou hostí

90
    Začal sa nastavený čas 90+4. Slovenskí tím zatiaľ kombinuje v obrane, čo nie je pre tento nepriaznivý výsledok dobre.

90
    Hlavný rozhodca nastavil ďalšie 4 minúty.

89
    Viditeľnú prevahu ma domáci tím.

87
    V strede poľa výborne bojuje Richard Lásik.

84
    Držanie lopty na slovenskej strane druhého polčasu neprináša vytúžený výsledok v podobe gólu.

82
    Priamy kop v podaní Michala Škvarku skončil obrovskou šancou Grmana, ktorý zakončoval hlavou tesne vedľa.

80
    Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času zápasu Slovensko- Grécko, kde tím hostí vyhráva tesným rozdielom 2-1

78
    Po individuálnej akcii Karelisa bol tím hostí bližšie k 3 gólu!

76
    Po kombinácii pri autovej čiare sa Erik Ujlaky sa výborne odpútal od súperovho hráča a centroval pred bránu, kde už stál šikovný Rougkalas. Akcia bola žiaľ prerušená!

71
    Po hlavičkom súboji Vrableca s Fortounisom ostal ležať na zemi druhý menovaný, ktorý bol ošetrovaný za čiarou a hneď sa zapojil aj do hry.

69
    Dochádza k poslednému striedaniu v tíme hostí. Odišiel hráč Konstantinos Kotsaridis a na ihrisku sa už nachádza Nikolaos Marinakis.

68
    Po zlom spracovaní Vrableca sa lopta dostala do autu.

66
    Po šikovnej prihrávke Fortounisa grécku akciu prerušil sebavedomý Le Giang.

64
    Po centri Mavriasa sa nedohodol Le Giang s Hladíkom a lopta sa odrazila pár centimetrov mimo bránu. Le Gianga po tejto zrážke ošetrovali.

64
    K zmenám dochádza aj v Slovenskom tíme. Odchádza Ivan Schranz, ktorý podal veľmi dobrý výkon a na ihrisko prišiel Erik Ujlaky.

62
    V Gréckom tíme došlo k zmene odišiel hráč Apostolos Vellios a na plochu prišiel Charalampos Mavrias

60
    Rohový kop Schranza ohrozil bránu súpera, ale ešte predtým bol odpískaný faul na brankára.