Lovosice – Zubří 27:23 (kon.) | Karviná – Plzeň 23:22 (kon.) | Přerov – Královo Pole 37:23 (kon.)
HCB Karviná
23:22 (14:11)
Talent tým Plzeňského kraje
cz Nedeľa 15.05.2011, 10:30Chance Extraliga mužů (CZ)

Karviná nakonec v dramatickém závěru uhájila nejtěsnější vítězství a bodově se dotáhla na třetí Zubří, které padlo v Lovosicích. Přeji příjemný zbytek neděle a těším se na Vás u dalších sportovních on-line přenosů! (23:22) (12:14:34)

60
    Sudí ještě přerušili hru, ale ve stejné chvíli vypršel čas. Je konec. Karviná vítězí! Obrovská radost na palubovce i v hledišti. (23:22)

60
    Domácí hráči drží míč a snaží si ho přihrávat v uctivé vzdálenosti od Plzeňanů. Do konce chybí jen několik málo sekund. (23:22)

60
    Konec zápasu. (23:22) (0:0)

60
    Domácí brankář chytl střelu ze střední vzdálenosti a triumfálně zvedl ruce nad hlavu. Do konce zbývá 15 vteřin. (23:22) (0:0)

60
    Rozehrávka Plzně se k nelibosti domácích opakuje. (23:22) (0:0)

60
    Emoce pochodují. Hlasatel dokonce musel žádat diváky, aby nevstupovali na hrací plochu. (23:22) (0:0)

60
    Jejich střela však končí mimo. (23:22) (0:0)

60
    Tak nakonec rozehrávají hosté. (23:22) (0:0)

60
    Oddechový čas. Nehraje se ale déle, rozhodčí s hráči na obou stranách ještě něco řeší. (23:22) (0:0)

59
    Vinkelhöfer faulován. Hosté rozehrávají. (23:22) (0:0)

59
    Domácí drží míč. (23:22) (0:0)

59
    Dvě minuty do konce utkání. (23:22) (0:0)

57
    Neproměněná příležitost domácích. Do útoku může Plzeň. (23:22) (0:0)

56
    Škvařilova střela domácí svatyni netrefila. (23:22) (0:0)

56
    Sedmička také na druhé straně a Mrózek jí nedal! (23:22) (0:0)

55
    Roman Bečvář snižuje ze sedmičky. (23:22) (0:0)

54
    Rychlý kontr domácích znamená vedení o dva góly. (23:21) (0:0)

53
    A hostující hráč branku minul! (22:21) (0:0)

53
    Král při zakončení faulován. Sedmička pro hosty. (22:21) (0:0)

52
    Výborný zákrok domácího gólmana. (22:21) (0:0)

52
    Plzeň v útoku. (22:21) (0:0)

35
    Plzeň vstoupila do druhého poločasu namotivovaná a snaží se s tříbrankovou ztrátou něco udělat. (16:14) (0:0)

51
    Škvařil ranou z úhlu snižuje na rozdíl jediné branky. (22:21) (0:0)

51
    Hosté v plném počtu a u míče. (22:20) (0:0)

50
    Karviná v útoku. (22:20) (0:0)

49
    Hostující Šindelář vyloučen na dvě minuty. Domácí proměnili sedmičku. (22:20) (0:0)

49
    Stav stále zůstává nezměněný. (21:19) (0:0)

47
    Domácí drží dvoubrankový náskok. Další jejich dva góly přidal kanonýr Petrovský. Za hosty korigovali Škvařil a Bruckner. (21:19) (0:0)

45
    Hosté snižují na rozdíl jediné branky. (20:19) (0:0)

40
    Rozehrávat budou domácí. (17:16) (0:0)

40
    Domácí lavička zareagovala na vývoj skóre time - outem. (17:16) (0:0)

40
    Hosté dotáhli na rozdíl jednoho gólu. O góly se podělili Švařil s Linhartem. Za domácí vstřelil rozdílovou branku Mrózek. (17:16) (0:0)

32
    V úvodu druhého poločasu padlo po gólu na každé straně. (15:12) (0:0)

(14:11)

31
    Začal druhý poločas. (14:11) (0:0)

První poločas vyhráli domácí 14:11. Na jejich straně se prosazuje především Vojtěch Petrovský, za Plzeň dvojice Milan Švařil - Petr Vinkelhöfer. Dobře chytají oba brankáří. Domácí Drápal, i Plzeňský Misař předvedli několik výborných zásahů a chytili i sedmičku. (14:11)

26
    Karviná si vypracovala dvou-až-tříbrankový náskok, který se jí zatím daří držet. (14:11) (0:0)

22
    Domácí přebírají otěže zápasu. Konečně se dostali do vedení a to má na jejich hru hlahodárný účinek. (14:11) (0:0)

18
    Karviná dotáhla ztrátu a zdá se být na koni. (14:11) (0:0)

15
    Plzeň si stále udržuje těsné vedení, byť Karviná začíná trochu zpřesňovat hru. (14:11) (0:0)

30
    První poločas skončil. (14:11) (0:0)

30
    Hosté si v úvodu utkání udržovali dvougólový náskok, ale Karviná s přibývajícími minutami srovnala skóre i krok. Od 20. minuty se pak domácí rozstříleli a vypracovali si postupně až třígólový náskok, který trvá i na konci prvního poločasu. (14:11) (0:0)

Omlouváme se za technické problémy s připojením. I tak se budeme snažit přinášet co nejvíce informací. (14:11) (0:0)

10
    Hosté si drží těsné vedení, domácím to zatím nejde podle jejich představ. (0:0)

(2:4) (0:0)

4
    Plzeň střílí svou čtvrtou branku. (2:4) (0:0)

4
    Domácí snižují na rozdíl jednoho gólu. (2:3) (0:0)

3
    Hosté přidali svůj třetí gól. (1:3) (0:0)

3
    Za hosty se nejprve ranou z dálky do šibenice prosadil Bečvář, za Karvinou poté snížil Petrovský. (1:2) (0:0)

2
    Domácí ztratili v útoku balón a z rychlého kontru se prosadil Vinkelhöfer. (0:1) (0:0)

1
    Hosté udělali technickou chybu a do útoku jdou domácí. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

1
    Utkání začne rozehrávkou Plzně. (0:0)

Oba celky již nastupují na hrací plochu. (0:0)

Zdravím všechny fanoušky házené z Karviné, kde se za malou chvíli odehraje utkání 7. kola nadstavbové části Zubr Extraligy mezi domácí Karvinou a Plzní. Jde o duel sousedů v tabulce, neboť Karvinským v ní patří čtvrtá pozice, plzeňským borcům pátá a oba celky od sebe dělí tři body. (0:0)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.