Liberec – Slovácko 1:0 (kon.) | Ostrava – Ústí n. L. 3:3 (kon.) | Teplice – Plzeň 0:1 (kon.)
FK Teplice
0:1 (0:1)
FC Viktoria Plzeň
cz Sobota 14.05.2011, 18:20 • Na Stínadlech • Gambrinus liga

Stejným výsledkem jak skončil první poločas končí i celé utkání. Plzni tak chybí vyhraát jeden ze dvou zbývajících duelů a titul mají jistý. Pro dnešek z Teplic vše, děkuji za pozornost. (20:14:32)

90+2
    I brankář Grigar nabíhá na poslední roh Verbíře.

90+2
    Hosté střídají potřetí, Jiráčka nahrazuje Martin Fillo.

90
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Druhé střídání Plzně, Koláře nahrazuje Hájovský.

88
    Hosté šetří čas a za potlesku početné skupiny svých fanoušků si pomalu jdou pro tři body.

86
    A druhým potrestaným je hned vzápětí Trapp, rovněž za faul.

85
    Faul na Jungra vynesl žlutou kartu Plzeňskému Kolářovi.

84
    Verbířův centr před Doškem lapil brankář Pavlík.

82
    I Plzeň střídá, Milana Petrželu nahrazuje Miloš Brezinský.

82
    Zoufalou rozehrávku stopera Smejkala málem vystihl Jiráček, Vidlička stihl odkopnout alespoň do autu.

80
    Domácí trenér Plíšek ještě posiluje ofenzivu, Ljevakoviče nahrazuje Vondrášek.

78
    Herní převaha domácích je ve druhém poločase patrná, ale šance si tepličtí moc nevytvářejí. Plzenští předvádějí úplný opak výkonu v prvním poločase a jsou horším mužstvem.

76
    Rezek snad jako první hráč v dnešním utkání nachytán v ofsajdové pasti.

74
    Ljevakovič rozšířil sbírku karetních hříšníků po faulu na Rajtorala.

73
    Vachouška nahrazuje na zbytek hrací doby Libor Došek.

71
    Verbířův centr nadělal hostující obraně starosti, ale branku se teplickým hlavičkářům ohrozit nepodařilo.

68
    Ševinského držení Mahmutoviče na polovině hřiště zastavilo teplickou akci a možná volalo po žluté kartě, těmi ale dnes rozhodčí Jech šetří.

66
    Domácí teď zatlačili Plzeňské na jejich polovinu a zápas vypadá jako koncem prvního poločasu, akorát v obráceném podání.

65
    Kolářova přihrávka mezi obránce byla pro Ďuriše příliš prudká.

63
    Jungrova rána z hranice šestnáctky neprošla hradbou těl a následný do branky směřující centr Ljevakoviče vyrazil Pavlík.

62
    Snahu o vysunutí ďuriše za obranu odhalil Grigar včas, a tak vyběhnutím zmařil hostujícímu útočníkovi šanci skórovat.

60
    Teď se aktivní Rezek vrátil hluboko na svoji polovinu, aby vypomohl obraně a hosté mají opět míč ve své moci.

59
    Rezkův projektyl z přímého kopu pořádně protáhl brankáře Grigara. Zatím nejhezčí moment dnešního utkání.

57
    V domácím dresu nahrazuje nevýrazného Čajiče Marek Jungr.

57
    Faul na Rezka odnesl žlutou kartou domácí Matula.

55
    Rajtoral našel pěknou přihrávkou z pravé strany před brankou Rezka, který střílel těsně vedle Grigarovy levé tyče.

52
    Čajič stáhl na polovině hřiště Koláře a uviděl po právu žlutou kartu.

51
    Tečovaná střela ze střední vzdálenosti prošla klubkem těl před Pavlíkem, ale skončila uprostřed branky, hostující gólman neměl problémy.

50
    Ševinský čistým skluzem zastavil pronikajícího Mahmutoviče, přesto alespoň roh pro domácí.

49
    Rosův centr zleva se odrazil až k volnému Verbířovi, který se z hranice vápna pokusil o střelu bez přípravy - jeho střelecký poku letěl vysoko nad.

48
    Dnešnímu utkání přihlíží 4 750 diváků.

48
    Další přihrávka z pravé strany před branku byla Verbířem adresována Marešovi, ale domácí záložník míč špatně zpracoval.

47
    Verbíř našel na pravé straně Mahmutoviče, který centroval před branku, ale Trapp jeho centr odvrátil.

46

Zhodnocení prvního poločasu je stručné, hosté se brzy ujali vedení a to si v klidu pohlídali po celý zbytek prvního poločasu. Tepličtí dopředu nepředvedli téměř nic, v obraně to bylo snad ještě horší, takže výsledek 0:1 je relativně spravedlivý.

45+1
    Marešův střelecký pokus z trestného kopu jen dokumentuje domácí bezmoc. Dobrě postavená plzeňská zeď neměla se střelou domácího záložníka žádné problémy.

45
    První poločas bude nastaven o dvě minuty.

45
    Verbířův centr bez starostí odvrátila Plzeňská obrana.

43
    Hostující celek má míč permanentně na svých kopačkách a doslova zoufale hrající domácí budou muset ve druhé půli asi hodně přidat, aby s výsledkem něco provedli.

40
    Čajič chtěl přeci jen vymyslet něco fotbalového a středem prostrčit míč na nabíhajícího Mareše, který by šel sám na brankáře, ale přihrávku teplického záložníka zablokovali stopeři Bystroň a Ševinský.

38
    Plzeňáci zcela ovládají hřiště, domácí obrana jenom odkopává míče a k nějaké souvislé akci se tepličtí zatím nedostali.

37
    Ljevakovičova rána ze třiceti metrů mířila nad branku.

36
    Aktivnější plzenští to zkusili po pravé straně, ale Petrželova přihrávka byla na Rajtorala příliš dlouhá.

34
    Nápaditý signál po rohovém kopu zakončený Bystroňovou střelou vedle úplně znemožnil domácí obranu.

33
    Petrželův centr odvrácen Rosou na roh.

30
    Jindráček našel mezi stopery úplně volného Rezka, který z hranice penalty nastřelil vybíhajícího Grigara.

28
    Verbířovu ránu z voleje zblokoval zády Jiráček.

26
    Teď si Rosa vybral pro změnu Rezka a rozhodčí Jech už mu důrazněji domluvil, že podobné zákroky tolerovat z jeho strany už nebude.

25
    Rosa trochu neopatrně sestřelil Petrželu, a jelikož už má žlutou, může být rád, že tentokrát se to obešlo pouze s domluvou od rozhodčího Jecha.

23
    Plzeňští teď domácím sérií hlaviček pěkně zatopili, nedůrazná obrana a brankář Grigar měli co dělat a jen se štěstím nekapitulovali podruhé.

22
    Další centr před branku, Grigar opět promáchl a málem z toho byl vlastní gól z hlavičky Smejkala.

21
    Přetažený centr vrátil Bystroň před branku, Grigar zůstal nepochopitelně stát na čáře a nakonec s potížemi odvrátil centr na roh.

20
    Jiráček po ošetření na hrací ploše opouští hřiště na nosítkách.

19
    Rosa sestřelil na hrací ploše Jiráčka a uviděl první žlutou kartu v dnešním utkání.

18
    Přetažený centr Verbíře našel Smejkala, který z ostrého úhlu střílel nad.

16
    Mahmutovič vybojoval míč pro Mareše, který trochu zbytečně pálil za třicetimetrů mimo branku.

15
    A po rohovém kopu vytáhl Rosovu hlavičku ze spodního rohu branky brankář Pavlík.

14
    Vachouškův centr z pravé stranky zablokoval na poslední chvíli před Mahmutovičem Bystroň.

11
    Průnik Rajtorala z pravé strany si Rosa pohlídal.

10
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Nepříliš nebezpečnou střelu Petržely ze střední vzdálenosti Grigar neudržel, domácí obránci zaspali a k odraženému míči se nejdříve dostal DANIEL KOLÁŘ, který pohodlně, do prázdné branky, vstřelil první gól zápasu.

9
    Další Plzeňský pokus o útočnou akci skončil přihrávkou na Rezka, který míč na hrací ploše nestihl.

7
    Mahmutovič našel uličkou do vápna nabíhajícího Verbíře, teplický kapitán střílel bez přípravy do protipohybu brankáře Pavlíka, ale branku minul.

6
    Na druhé straně utekl Petržela, přistrčil Limberskému, jehož centr letěl výš než by bylo potřeba, takže žádné nebezpečí pro domácí branku.

4
    Marešova rána ze třiceti metrů letěla podstatně mimo Pavlíkovu branku.

3
    Domácí kapitán Verbíř ze standardky poslal před branku Plzně nebezpečný centr, na který ale nikdo z domácích nedosáhl a míč proletěl vápnem až do autu.

2
    Trappův faul u pomezní čáry zastavil další Verbířův průnik po pravé straně.

1
    Průnik Verbíře po pravé straně zastavil skluzem Ďuriš, kterému ale posléze utekl míč do autu.

1

Dobrý sobotní podvečer z Teplic. Za několik minut začne utkání 28. kola fotbalové Gambrinus ligy, ve kterém domácí celek z Teplic hostí žhavého kandidáta na titul - plzeňskou Viktorii.