FC Tango Brno
3:4 (1:2)
FK Chrudim
cz Piatok 22.04.2011, 19:30 • hala Vodova • Futsal liga (ČR)

Smutný konec pro Tango, které bylo dnes opravdu blízko a ví to i brněnské publikum, které své miláčky vyprovází potleskem ve stoje. Nezbývá než popřát hráčům Tanga hodně štěstí při třetím zápase v Chrudimi a doufat v zázrak.
    S přáním krásných Velikonoc se s Vámi loučím a u futsalu zase někdy nashledanou (21:36:31)

Chrudim právě vstřelila branku!
    Tango už se stáhlo natolik před svého brankáře, že se Cacauovi otevřel prostor ke střele a jeho levačka trefila přesně !!

9
    1:30 do komce. míč má Chrudim a znovu v pěti

8
    2,5 minuty do konce, Tango má na chvíli míč

8
    Max napřáhnul ke střele, která končí na tyči !!

7
    Max pálil do připraveného Kubíčka, tlak Chrudimi je enormní !!!

6
    Chrudim stále s 5ti futsalisty na palubce

6
    Začala druhé část probloužení

Podle výrazů obličejí brněnských je vidět, že toho už mají dost, ale skoro vyprodaná hala jim dodává zbytky sil, které budou teď více než potřeba

5
    Po první pětiminutovce prodloužení se skóre nezměnilo...za pár chvil nám začne druhá část.

5
    Kubíček nejdříve skvělým zákrokem zlikvidoval šanci hostů a následně sám výkopem ohrozil prázdnou bránu, kterou minul snad jen o milimetry

4
    Spolupráce bratří Marešů zafungovala na jedničku, štěstí pro Brno je, že Michal neměl přesně seřízeny své střelky

3
    Chrudim 3x v jasné šanci za sebou, ale hráči Brna na hranici sebeobětování drží stále vyrovnaný výsledek

40
    Je to tu ! Tango to dokázalo, nebylo poraženo !! Ale to ještě není konec tohoto dramatu, můžete se těšit na prodloužení, které začne za pár minutek. Napětí v hale by se dalo krájet !!

39
    2 minuty do konce, Chrudim s 5ti hráči v poli

38
    Opět se Brnu daří rozbíjet kombinaci Chrudimi, je potřeba dodat, že je vidět i vkrádající se nervozita na sálovky hostů

37
    Time out si bere i domácí lodivod

37
    Tango se teď daří kouskovat hru a rozbíjet kombinaci Chrudimi

36
    Belej získal míč, zkusil střelu přes celé hriště, ale jeho pokusu scházelo pár centimetrů

35
    Brněnská čtveřice působí už dost unaveným dojmem, jak dlouho lze takový tlak vydržet si netroufám tipovat

34
    Hráči Tanga si teď mohou připadat jak na kondičním tréninku, hosté jim míč vůbec nepujčují

33
    Hosté odvalili i za tohoto stavu brankáře a zkouší to s 5ti hráči v poli

33
    Teď je k vidění spíše přehlídka faulů, faul Brna - 3:5

33
    Situace se snaží uklidnit hostující trenér a poměrně brzy si bere svůj oddechový čas

33
    Na hřišti se hodně přiostřuje, hlavně horkokrevní brazilci hostující celku to nezvládají a v rychlém sledu připisují dva fauly - 2:5 stav faulů

32
    Tango Brno právě vstřelilo branku!
    Chrudimský hráč už vbíhal na plochu, ale Pepa Havel jako správný kapitán vstřelil i trošku se štěstím a přispěním nohy hostujícího golmana vyrovnávací branku

29
    Po úderu do obličeje vidí Denthino druhou žlutou, což je odjakživa červená, a odchází do sprch

29
    Je to ale opět první formace Chrudimi, která přišpedlila domácí před jejich pokutové uzemí....

28
    Brno je v těchto fázích naprosto vyrovnaným soupeřem Chrudimi, v některých úsecích hry jsou domácí i lepší, jen chybí gólové vyjádření

28
    Žlutý faul Chrudimi - 2:2

27
    A začínají se chytat i brněnské ochozy !

27
    Outrata, Veselovský a opět Outrata si teď ve velkých šancích vylámali zuby na Mellerovi, tohle by mohlo Brno mrzet

27
    Hosté stále kontrolují míč, ale Tango obraz hry postupně vyrovnává a hrozí z rychlých kontrů

23
    Brno nejdříve vybojovalo roh, jeho exekuce se ujel Havel, zkusil to přímo na bránu, kde se po sérii odrazů dostal míč až k Tomáši Buršíkovi, který snižuje na rozdíl jedné branky

23
    faul hostů - 1:1

22
    Mareš (Tango) pálil z křídla a nevinně vyhlížející střela nadělala nakonec spoustu starostí Mellerovi

22
    Josef Havel teď trošku přitvrdil v souboji s Denthinem, rozhodčí mu za tento zákrok udělil žlutou kartu

21
    Zmatky v brněnské obraně využil Max a vcelku pohodlně skóroval do odkryté části brány

21
    Denthino pálil, Kubíček vyráží na roh

21
    Jak skončila první půle, tak začala druhá. Chrudim s míčem na noze a dobývá brněnskou tvrz s Kubíčkem v bráně.

21

První půle nabídla velmi kvalitní futsal ve vysokém tempu. Je potřeba říci, že hosté z Chrudimi jsou určitě futsalovější a měli herní převahu, ale Tango bojuje a rozhodně není jen do počtu. I samotný stav 1:2 je ještě dosti otevřený a druhá půle, která začne přibliženě za 5 minut, nabídne velké drama !!

Sestavy:

FC Tango Brno: Kubíček, Zrzavý - Havel Josef, Havel Jan, Belej, Chadzidis, Veljkovic, Mareš, Buršík, Outrata, Veselovský

FK ERA-PACK Chrudim: Meller, Žďánský - Mareš M., Mareš R., Rešetár, Vladyka, Denthino, Max, Sidney, Cacau, Bouška, Popelka

19
    Nejhorší možný scénař pro Brno, faul, žlutá karta za řeči a 10ti metrový kop pro Chrudim

19
    Po rohu pálil z voleje Michal Mareš, ale trefil do hlavy Chadzidise, který se hodně těžce zvedl z hřiště

18
    Sidney do třetice ! Po krásné kombinaci Chrudimi, mohl na 3:1 zvýšit Sidney, Kubíček opět výborně zabránil jeho střele !!

17
    Sidney v další velké šanci, ale tentokrát si s jeho pokusem poradil Kubíček, který si na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemůže

16
    Sidney pálil bez přípravy, naštěstí pro Brno jen do tyče

15
    Roman Mareš pálil, Kubíček jeho střelu vyrazil, ale jen do dobíhajícího Maxe, který posílá hosty do jednobrankového vedení

14
    První čtyřka EraPacku dostává Brno pod obrovský tlak

13
    Pátý faul přichází poměrně brzy, budou to teď hodně perné minuty do konce poločasu pro Tango - 5:1 fauly

13
    Risk se vyplácí, Tango přečíslo obranu hostí a Veljkovic z hodně velkého úhlu překonává možná trochu ztuhlého s nerozchytaného Mellera

11
    A je to tu ! Outrata se ne úplně dobře zorientoval před vlastní brankářem a nabídl tak možnost Lukáši Rešetárovi, který ji do puntíku využil

10
    Brňané jsou staženi v hlubokém bloku, kolem svého pokutového uzemí, gol Chrudimi visí ve vzduchu

9
    Buršík výborně vybojoval míč, scházelo už jen prostřelit brankáře, bohužel pro Brno jeho střela mířila úplně mimo bránu

8
    faulují i hosté - 2:1

8
    Domácí šli teď 2 na 1, Belej se to rozhodl vyřešit střelou, golman hostí skvěle kryje

7
    Zahrozili i domácí, ale Belejova střela byla příliš slabá, aby mohla nést dodatek gólová

6
    2 velké šance hostů v rychlém sledu za sebou, ale výborný Kubíček, který dnes dostal přednost před Zrzavý, drží nulu

5
    Obraz hry je očekávaný. Hosté z Chrudimi, mohutně povzbuzování asi 30ti členou skupinkou jejich fanklubu, drží míč na kopačkách a snaží se vymyslet něco na zatím precizní obranu Brna

5
    Ještě rychle stav faulů - 2:0 z pohledu Tanga

4
    Příjemný hezký večer z Brna, omlouvám se za pozdní začátek onlajnu, ale o nic jste zatím nepřišli. V Brně probíhá 4.minuta první půle a výraznější šanci jsme zatím neviděli

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

Martin Fabián

Góly: 13. Veljkovic (Havel), 23. Buršík (Havel), 32. Havel Josef - 11. Rešetár, 15. Max (Mareš R.), 21. Max, 9. Cacau

Karty:   19. Veljkovic (TAN), 22. Havel Josef (TAN) - 28. Dentihno (CHR)   29. Dentihno (CHR)

FK Chrudim: Meller, Žďánský - Mareš M., Mareš R., Rešetár, Vladyka, Denthino, Max, Sidney, Cacau, Bouška, Popelka

Rozhodca: Honěk, Sebok