cz Piatok 22.04.2011, 18:00 • TJ Cement Hranice • Chance Extraliga mužů (CZ)

Nejlepší střelci Hranic: Pavlíček 6/3, Čadra 5, Indrák 4

Nejlepší střelci Plzně: Šik 6, Linhart 6, Škvařil 5

Sedmimetrové hody: 4/3 – 2/1

Vyloučení: 2 - 4 (25:30) (23:49:53)

V dnešním zápase po celou dobu dominovali hráči z SSK Talent M.A.T. Plzně, i když jim jednu dobu hráči z TJ Cement Hranice dýchali na záda. Mnoho zvratů se nekonalo, a tak nikoho nedivilo, že zápas skončil pětibrankovým rozdílem, 25:30, přičemž plzeňští měli našlápnuto i na rozdíl osmibrankový. Za vyzdvihnutí stojí výkon brankáře Motlíka, jehož duely s hranickým Pavlíčkem několikrát zamávaly s fanoušky. Zápas byl plný technických chyb, nervózních akcí a uspěchaných obratů. Hraničtí byli dnes určitě hůře připraveni, a tak se není čemu divit, že dali svému soupeři dva body. Plzeň mohla být nejlehčím soupeřem v konečné sérii utkání. Jak vše půjde dál, uvidíme brzy. (25:30)

60
    Konec zápasu. (25:30) (0:0)

60
    Nic podstatného se už do konce zápasu neudálo. (25:30) (0:0)

60
    Poslední minuta zápasu a Pavlíček dává další gól ze spojky. 25:30, Hranic ezískávají míč. (24:30) (0:0)

59
    Magrlovi vypadl míč při střelbě z ruky, Pavlíček však jeho chybu napravil a přidal Cementu branku. 24:30. Motlík dostává žlutou kartu. (23:30) (0:0)

59
    Hra byla pozastavena, ale už se jede dál. Šetlík pohotově zvyšuje na 23:30 ze spojky. (23:29) (0:0)

59
    Hra pokračuje, Haber se nejspíš bál, že hraničtí nastřílí šest branek za dvě minuty. (23:29) (0:0)

58
    Tři minuty do konce zápasu. Devítka pro hranické, Herda střílí pěknou branku z křídla. 23:29, Vladimír Haber si bere oddechový čas pro svůj tým. (22:29) (0:0)

57
    Týmy si vyměniliy míč. (22:29) (0:0)

56
    Plzeňští střílí mimo, avšak hraničtí stejně hned ztrácejí míč. (22:29) (0:0)

55
    Indrák si pěkně připravil míč na podstřel ze spojky, který se mu povedl mistrovsky. 22:29. Bohužel už to asi na nic nebude. (21:29) (0:0)

54
    Soukup přidává další gól Plzni, 21:29 (21:28) (0:0)

54
    Hraničtí získali míč po ztrátě a Čadra se trefuje ze spojky. 21:28 (20:28) (0:0)

53
    Kučerka vychytává Holíka z křídla a Cement ztrácí míč, Škvařil zvyšuje na 20:28 ze spojky. (20:27) (0:0)

51
    Hraničtí ztrácí míč, poté plzeňští, Brož snižuje ze spojky na 20:27 (19:27) (0:0)

50
    Devítka pro hosty, škvařil protrhává hranickou obranu, s čímž neměl moc velkou práci, a prosazuje se ze spojky. 19:27 (19:26) (0:0)

50
    Hra pokračuje, Indrák šel do průrazu, ale trefil tyč. (19:26) (0:0)

49
    Devítka pro hranické, domácí kouč si bere oddechový čas deset minut před koncem zápasu. (19:26) (0:0)

48
    Avšak Linhart bere věci do svých rukou a prostřeluje Kučerkovu bránu ze spojky. 18:25. Čadra poté snižuje na 19:25. Šik přidává další gól pro hosty ze spojky. 19:26 (18:24) (0:0)