Liberec – Sigma Olomouc 3:0 (kon.) | Slovácko – Příbram 2:0 (kon.) | Teplice – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
1.FC Slovácko
2:0 (0:0)
FK Příbram
cz Sobota 09.04.2011, 18:00 • Městský stadion Miroslava Valenty seniora • Gambrinus liga

90
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto. Druhou branku ani ne po pul minutě na hřišti vstřelil TOMÁŠ KOŠÚT, který zužitkoval přizemni centr Fujerika.

89
    Poslední střídání v sestavě Slovácka. Autora jediné branky Švancaru nahradil Košút.

87
    Slovácko střídá. Jiřího Valentu nahradil Starý

85
    Teď šance Slovácka. Fujerik se uvolnil na levé straně a ve vápanš centrem našel Urbánka, který vystřelil doprostřed brány a Hruška míč chytil

84
    Příbram střídá. Huňu vystřídal Papšys

76
    Tomáš Pilík viděl žlutou kartu za stažení Fujerika.

72
    Domácí brankář Matalyha viděl žlutou kartu za zdržování hry.

71
    Příbram mohla vyrovnat Wagnerem, který z malého vápna přestřelil bránu Matalyhy.

61
    Hosté z Příbrami poprvé střídají. Štochla nahradil Wágner.

59
    Kubáň viděl žlutou kartu po faulu na Štochla

54
    Hráči Slovácka se konečně dočkali. Ondřejka prodloužil míč na PETRA ŠVANCARA, který špičkou kopačky obhodil brankáře Hrušku a míč dopoutoval do brány.

53
    Do pokutového území poslal centr Kubáň, který našel hlavu Ondřejky a ten jej poslal těsně vedle pravé tyče.

49
    Fujerik se uvolnil na levé straně, předložil míč Ondřejkovi, jehož střelu k bližší tyči vyrazil Hruška na rohový kop. Urbánek jej zahrál na vzdalenější tyč, kde hlavičkoval Švancara do zámezí.

46
    Do druhé poločasu provedl trener Soukup jednu změnu. Víťu Valentu vystřídal Ondřejka

42
    Za zákrok zezadu na Fujerika uviděl žlutou kartu Videgla.

28
    Tarczal viděl žlutou kartu po faulu na Fujerika.

24
    První žlutou kartu dnešního utkaní viděl Urbánek.

22
    Po serii rohů zahrávaných Pilíkem hlavičkoval v nadějné pozici hostující Ricka a z malého vápna poslal míč nad břevno Matalyhy.

14
    Vyložená šance Slovácka. Fujerik dostal pas za obranu Příbrami a v tísni přeloboval hostujícího brankáře Hrušku,míč již mířil do brány a z brankové čáry jej na poslední chvíli vykopával Plašil.