Plzeň – Karviná 28:18 (kon.) | Hranice – Kopřivnice 31:28 (kon.) | Frýdek-M. – Jičín 34:29 (kon.)
TJ Cement Hranice
31:28 (18:12)
KH ISMM Kopřivnice
cz Nedeľa 27.03.2011, 10:30 • SH Cement Hranice • Chance Extraliga mužů (CZ)

Dnešní zápas se vezl na vlně technických chyb, nepodařených zákroků a zahozených akcí a ačkoli Hranice vyhrály, nelze říct, že by se postavily proti Kopřivnici adekvátně, zvláště, když rozdíl mezi oběma týmy jsou čtyři příčky v tabulce. Na začátku zápasu po sérii žlutých karet pro obě strany se týmy přely o lídra skóre. Po krátkém zápolení vyhrály Hranice a začaly si stavět bodový náskok, který vyšplhal až k šestibrankovému rozdílu na konci prvního poločasu. 18:12. Po celý čas druhého poločasu se kopřivničtí snažili dotáhnout velký brankový rozdíl, který se na chvíli vyšplhal až na osmibrankový. Do konce zápasu se jim dorovnat nepodařilo, pouze dotáhnout skóre na 3brankový rozdíl. Vyhrály tedy Hranice. Ty však mohly, nebýt nepřesností, zbrklosti a nepromyšlených akcí, porazit Kopřivnici s mnohem vyšším výsledkem. Nicméně dva body získaly, a tak kopřivničtí odjíždějí s nepořízenou. (31:28) (12:33:42)

60
    Konec zápasu. (31:28) (0:0)

30
    Půl minuty do konce zápasu a hraničtí přicházejí o míč. Hanzelka zakopáváo Čadru a střílí mimo. (31:28) (0:0)

59
    7m hod pro kopřivnické, střílí Jan Gřes, který prostřeluje Fabiánovu bránu. 31:28 (31:27) (0:0)

58
    Fabián vychytává kopřivnické ale míč odražený od něj letí do autu, kopřivnický hráč přidává sméu týmu gól. 30:27, 7m hod pro Galuse, který ho úspěšně proměňuje. 31:27 (30:26) (0:0)

57
    4 minuty do konce poločasu. Kroky hranických je připravily o branku, ti však okamžitě získal míč zpět a Pavlíček skóruje velice efektivní brankou, která ani nebyla střelou. 30:26 (29:26) (0:0)

56
    Veřmínovský snižuje ze spojky. 29:26 (29:25) (0:0)

55
    Brož neúspěšný z křídla. Kopřivnice ztratila a hned zpět vybojovala míč a Jiří Gřes už jen zakončil ze spojky. 28:25. Bajgar přidává gól pro svůj tým z křídla. 29:25 (28:24) (0:0)

54
    Týmy jsou v plném počtu. Devítka pro Kopřivnici. Kichner dokončil signál střelou ze spojky. 28:24 (28:23) (0:0)

53
    Osm minut do konce zápasu. Hraničtí v útoku, Indrákova střela ze spojky se odrazila od tyče do Pourovy brány. 28:23 (27:23) (0:0)

52
    Devítka pro kopřivnické, Veřmínovský pálí ze spojky. 27:23 (27:22) (0:0)

52
    Oddechový čas, který si vzal jeden z týmů před minutou uběhl a hra pokračuje. (27:22) (0:0)

51
    Čadrovi nevyšla střela z pivota. Hanzelka si jde sendout na dvě minuty a Čadra zvyšuje na 27:22. (26:22) (0:0)

51
    Hanzelka přidává další gól ze spojky. 26:22 (26:21) (0:0)

50
    Pout získává kopřivnickým míč. Pavlíček dostává přihrávku přes celé hřiště. Nikdo ho nebrání, tak si počkal a pálí krásnou střelou ze spojky. 26:21 (25:21) (0:0)

49
    Brožovi nevyšel oblouček z křídla a Kichner opět snižuje na 25:21 ze spojky. (25:20) (0:0)

48
    Hranickým spadl míč do autu. Dnes by se měli hraničtí i kopřivničtí stydět vzheledem k technickým chybám. (25:20) (0:0)

48
    Kichner našel skulinu v hranické obraně a bez problému přidal bod pro svůj tým ze spojky. 25:20 (25:19) (0:0)

47
    Kichner snižuje na 25:19 ze spojky. (25:18) (0:0)

46
    Hranice v útoku, devítka pro hranické, Bajgar vpálil pěknou bezrpostřední střelu ze střední spojky. 25:18 (24:18) (0:0)