Vysoké Mýto – Zruč n/S 1:2 (po pr.) | Bohemians Futsal – Tango Brno 8:4 (kon.)
cz Piatok 25.03.2011, 20:00 • SH DM Vysoké Mýto • Futsal liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

FC Benago Zruč nad Sázavou: Klíma, Oliveira, Simitči, Fitzel, Drahovský, Kuhajdík, Filinger, Ježdík, Angellot, Rick, Vozár

Rozhodčí: Černý O., Henych.

Vítám Vás u čtvrtfinále play - off JETBULL futsal ligy. Dnes se střetne Nejzbach - Benago, Benago na domácí palubovce v prvním zápase vyhrálo 2:3, a série se přestěhovala do Mýta.

Před začátkem slavnostně pogratuluje vedení Nejzbachu a starosta města mládeži Nejzbachu U-16 za krásné druhé místo a stříbrné medaile.

1

1
    V první šanci se ocitl Novotný, když dostal přihrávku na hranici pokutového území. Obtočil se, ale Klíma byl včas vyběhnutý a střelu zneškodnil.

2
    Z autu pohotově vystřelil Fitzel, Gerčák jeho pokus chytnul.

2
    Za obranu si naběhl Kuhajdík a šel sám na Gerčáka, ten však vyběhnul a neumožnil Kuhajdíkovi vystřelit.

3
    Benago opět zahrozilo z autu, Gerčák se zlobí na spoluhráče.

4
    První faul na Lištvána, který běžel na bránu, obránce Benaga skluzem přerušil akci i za cenu faulu.

4
    5 střel za sebou vyslali hráči Nejzbachu na Klímovu bránu, Simitči i ostatní obránci měli co dělat.

5
    Gerčák J. proběhl podél hřiště a dostával se do zajímáve pozice, obrana Benaga a Klíma měli opět dost štěstí.

6
    Na fauly je to 1:1.

7
    Benago se snaží dostat k zakončení, obrana Nezbachu zatím Benago k ničemu nepustila.

8
    Kuhajdík prošel po kraji hřiště až na hranici brankoviště, Gerčák střelu chytnul.

9
    Oliveira dostáva žlutou za faul na Novotného, který se už chystal zakončit.

10
    Na fauly 2:2.

10
    Filinger prošel po lajně, zakončil však mimo.

11
    Gerčák L. přes celé hriště hledal Michalce, ten hlavou prověřil pozornost Klímy.

11
    Gerčák J. přiťuknul balón Novotnému který byl sám před prázdnou bránou, ten však přestřelil.

12
    Angellot se dostal sám před Gerčáka po přihrávce Drahovskýho, Gerčák chytnul.

14
    Oliveira měl obrovskou příležitost dorazit balón do brány po střele Filingera, naštěstí pro Nejzbach trefil pouze Michalce.

16
    Benago teď zahrozilo, ale k zakončení se nedostali.

16
    Na fauly je to 2:4. Angelott musel faulovat Lištvána.

17
    Vácha teď na dvakrát se pokoušel dostat balón do brány, poprvé trefil Novotného a potom Klímu.

18
    Novotný šel sám na bránu, nevystřelil, ale nahrával Formánkovi aby celou akci vylepšil, však bez úspěchu.

18
    Na fauly 2:4.

19
    Filinger opět střílel na Gerčáka. Bez úspěchu.

20
    Lištván přihrával sám před bránu Formánkovi ten však Klímu nepřekonal.

21

21
    Filinger zase z autu střílel na bránu, vedle.

22
    Nejzbach ani Benago se ve druhém poločase do ničeho nehrnou. Hraje se většinu čase ve středu hriště.

23
    Oliveira měl pokus, střela šla vedle.

25
    Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
    LIŠTVÁN se dostal před Klímu po chytré nahrávce Munzbergra a otevřel skóre. 1:0.

26
    Angellot po nahrávce Simitčiho bránu netrefil.

27
    Nastřelený balón se pokoušel dorážet Simitči, vedle.

27
    Na fauly 0:1.

28
    Benago se teď snaží více útočit.

29
    Angellot dostává žlutou kartu za nebezpečný zákrok na Gerčáka J.

30
    Na fauly je to 0:2.

30
    Munzberger dostává žlutou za faul na Olivieru.

34
    Angellot protáhlu Gerčáka, ten zatím Nejzbach drží.

35
    Gerčák opět perfektně vychytal Angellot!

35
    Na fauly 4:2.

36
    Benago hraje bez brankaře.

36
    Zruč nad Sázavou právě vstřelila branku!
    SIMITČI právě vyrovnal, před bránu mu nahrál Kuhajdík.

37
    Rozhodčí vůbec nepíská fauly na hráče Nejzbachu!

38
    Time - out Nejzbachu.

39
    Filinger fauluje Novotného, který šel sám na bránu.

39
    Na fauly 4:3.

39
    Simitči dostává žlutou za faul na Váchu.

40
    Na fauly 4:4.

40
    Stav je 1:1. Bude se prodlužovat.

41
    Prodloužení je dvakrtá 5 minut, když se nerozhodne budou penalty.

42
    Novotný mohl rozhodnou! Trefil pouze Klímu.

43
    Oliveira fauloval Formánka. Na fauly je to 4:5.

44
    Novotný opět velkou příležitost! Nedal!

45
    Oliveira dostává druhou žlutou, ale bohužél rozhodčí nepošle hráče ven!!! Tohle to se jen tak nevidí!!

45
    Šimon dostává žlutou za kecy.

První poločas prodloužení skončil.

46
    Začalo druhé prodloužení.

45
    FILINGER z rohu posílá gól do brány! 1:2. Prodloužení se dohraje zbývaj 4 minuty.

47
    Nejzbach se musí pokusit o vyrovnání!

48
    Nejzbach hraje bez brankaře.

48
    Rozhodčí nehodlá odpískat faul Benagu!!!!

49
    NE!! Rozhodčí faul pískat nebude!!

50
    Konec zápasu!!! Benago vede v sérii 0:2. Dnešní zápas neuvěřitelně nezvládli rozhodčí!! (22:02:36)

Vladimír Židek

Góly: 25. Lištván (Munzberger) - 36. Simitči (Kuhajdík), 45. Filinger (Angellot)

Karty:   30. Munzberger (VMY), 45. Šimon (VMY) - 9. Oliveira (ZNS), 29. Angellot (ZNS), 39. Filinger (ZNS), 39. Simitči (ZNS), 45. Oliveira (ZNS)

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Gerčák L., Formánek, Lipavský, Novotný, Michalec, Unger, Lištván, Vácha, Kadeřábek, Munzberger, Gerčák J., Šimon

Rozhodca: Černý O., Henych