Jablonec – Hr. Králové 7:0 (kon.) | Č. Budějovice – Bohemians 1:1 (kon.) | Ústí n. L. – Slovácko 2:0 (kon.)
Slavia – Teplice 4:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
1:1 (0:0)
Bohemians 1905
cz Nedeľa 13.03.2011, 15:00 • Střelecký ostrov • Gambrinus liga

Skončilo utkání, které nabídlo dvě branky. Bohemku dostal do vedení ve 49. minutě Škoda. Za Dynamo vyrovnal v 64. minutě Vulin. Utkání nabídlo plno žlutých karet a jednu červenou. Tu dostal v 75. minutě Bartek po druhé ŽK. Dynamo navíc v 90. minutě neproměnilo penaltu. Děkuji za pozornost, na shledanou (16:48:46)

90
    Dynamo má ještě roh...

90
    Benát penaltu neproměnil!!!! Sňozík chytá!

90
    Stráský vybojoval penaltu! ŽK navíc vidí Lukáš.

90
    Je tu závěr a míč mají domácí.

89
    Sedláček takticky vybojoval cenné vteřinky.

88
    Sedláček se dostal do zakončení. Míč poslal jen do Kučery, který ho chytil!

87
    Vulin našel Ondráška, který hlavou přestřelil!

86
    ... Benát nacentroval míč přímo na Sňozíka, ten vyrazil míč k Nitrianskému, který střelou z první minul.