Pardubice – Chodov 4:11 (kon.) | Future – Bulldogs 9:7 (kon.) | Liberec – Vítkovice 2:5 (kon.)
Kladno – Sparta 3:2 (kon.) | Bonusia Ostrava – Mladá Boleslav 8:6 (kon.) | Tatran – Bohemians 13:4 (kon.)
Sokoli Pardubice
4:11 (0:6, 1:1, 3:4)
FAT PIPE Florbal Chodov
cz Nedeľa 06.03.2011, 13:00Livesport Superliga (CZ)

60:00
    Konec zápasu. (15:03:28)

59:44
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Poslední vzdor ze strany Pardubic zařizuje ONDŘEJ VICHR. Asistenci si připisuje Štěpán Vacík.

55:14
    Chodov právě vstřelil branku!
    Stejná dvojice střelců si vylepšuje osobní statistiky. Tak tedy opět MARTIN ZOZULÁK a Jakub Vrána.

55:02
    Oblíbené vstřelené desítky se dočkal Chodov. Strůjcem gólu byl MARTIT ZOZULÁK s asistencí Jakuba Vrány.

49:47
    V posledních minutách probíhá gólová smršť. LUBOŠ VOLKOV snižuje s pomocí Štěpána Vacíka na 3:9.

49:03
    Další rána pro Pardubice z dílny RADIMA CEPKA. Asistence: Martin Zozulák.

48:22
    Možnost návratu do hry komplikuje Pardubicím PETR PRAŽÁK. Asistence: Matěj Jendrišák

44:23
    MARTIN JUNEK ve třetím dějství snižuje vysoký náskok soupeře za asistence Petra Jelínka.

40:01

40:00

28:35
    I Pardubice se nakonec dočkaly díky ONDŘEJI VESELÉMU. Asistence: Karel Brychta.

28:01
    RADIM CEPEK zvyšuje vedení na 7:0. Asistence: Martin Zozulák

20:01

20:00

19:50
    MARTIN ZOZULÁK zaokrouhluje stav vstřelených branek na polotucet. Asistence: Matěj Jendrišák.

18:56
    Pátou branku Chodova střílí PETR PRAŽÁK. Bez asistence.

12:27
    Už během první třetiny se zdá být o vítězi rozhodnuto. Chodov k vítězství přiblížil RADIM CEPEK. Asistence: Jiří Krečmer

07:11
    Druhou branku v utkání střílí MATĚJ JENDŘIŠÁK. Asistence: Ondřej Mikeš.

01:24
    PETR PRAŽÁK bleskově zvyšuje na 2:0. Asistence: Radim Cepek.

01:10
    První branku utkání vstřelil MATĚJ JENDŘIŠÁK. Asistence: Radek Vaňáč.

Góly a asistencie: 29. Veselý (Brychta), 45. Junek (Jelínek), 50. Volkov (Vacík), 60. Vichr (Vacík) - 2. Jendrišák (Vaňáč), 2. Pražák (Cepek), 8. Jendrišák (Mikeš), 13. Cepek (Krečmer), 19. Pražák, 20. Zozulák (Jendrišák), 29. Cepek (Zozulák), 49. Pražák (Jendrišák), 50. Cepek (Zozulák), 56. Zozulák (Vrána), 56. Zozulák (Vrána)