Kladno – Sparta Praha 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 5:2 (kon.)
5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
HC Sparta Praha
cz Nedeľa 06.03.2011, 17:30Play-out extraligy (ČR)

55:03
    Gulaši (SPA) dostává dvě minuty za sekání, Kladno svůj tlak předtím nezúročilo. Teď ale domácí čeká 1:02 dlouhá přesilovka 5/3.

54:05
    Forman (SPA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, Smoleňák by střílel do prázdné.

52:42
    Kalla vybojoval puk na modré. Valský tak tak udržel nohy na modré, poté ale přesnou žabičkou vrátil před branku na Kallu. Toho vychytal Novotný, Kallu ale hákoval při střele Macholda (SPA), který vyfasoval dvě minuty za hákování.

49:04
    Procházka (KLA) vyhodil puk z vlastního pásma na kladenskou střídačku a hosté mají již čtvrtou možnost přesilové hry.

34:31
    Jiří Bicek (KLA) si až příliš důrazně dělal prostor na modré čáře a dostává dvě minuty za vysokou hůl.

22:49
    Lukáš Chmelíř (SPA) před brankou podrazil jednoho z kladenských hráčů. Je ovšem pravda, že tohle na faul moc nevypadalo.

19:56
    Hosté si v závěru vynutili ještě faul Libora Procházky (KLA), který dostává dvě minuty za hákování.

1:04
    Prvním vyloučeným v dnešním utkání je bývalý obránce Sparty, Jaroslav Mrázek (KLA), který dostává dvě minuty za napadení.

Michal Sobotka

Góly a asistencie: 13. Kalla (Bílek), 27. Bicek (Kalla), 45. Hovorka (Bělohlav), 54. Kalla (Kuchler, Nedvěd), 57. Bicek (Kalla, Patera)

Rytíři Kladno: Cikánek (Falter) - Nedvěd, Růžička, Mrázek, Kameš, Procházka, Piskáček - Bicek, Patera, Kuchler - Valský, Kalla, Bílek - Hašek, Bělohlav, Hovorka - Smoleňák, Stieler, Eberle - Knotek.
    HC Sparta Praha: Novotný (Pöpperle) - Philipp, Gulaši, Macholda, Husák, Kolář, O'Brien, Chmelíř - Sovík, Výborný, Kafka - Bartánus, Kratěna, Hromas - Forman, Luňák, Karpov.

Rozhodca: Homola, Blecha - Novák, Bryška