Hranice – Karviná 23:27 (kon.) | Jičín – Kopřivnice 33:26 (kon.)
TJ Cement Hranice
23:27 (10:13)
HCB Karviná
cz Sobota 05.03.2011, 17:00 • Stadion TJ Cement Hranice • Chance Extraliga mužů (CZ)

00
    STATISTIKY

Nejlepší střelci Hranic: Galus 4/2, Pavlíček 4, Čadra 4, Indrák 4

Nejlepší střelci Karviné: Lyžwa 7/1, Hanisch 4, Faith 4, Monczka 4

Sedmimetrové hody: 2/2 – 1/1, vyloučení: 2 - 3 (23:27) (02:10:51)

60
    Konec zápasu. (23:27) (0:0)

30
    Vančo ještě střílí na závěr, 23:27 a zápas končí. (23:26) (0:0)

60
    Chudoba přidává Kraviné bod a to už signalizuje prohru hranických. 23:26, Čadra pálí míč do plenty. (23:25) (0:0)

60
    Poslední minuta, pro hranické to vypadá bledě. Rozhodčí pořád akorát zdržují hru. (23:25) (0:0)

59
    Karviná bude zdržovat, Kučerka získává míč, ale je mu to na nic, rozhodčí píská hranikcým kroky. (23:25) (0:0)

59
    Devítka pro Kravinou, Hranie získali míč, hned ho ztratili a Monczka si jde sednout na dvě minuty. (23:25) (0:0)

58
    Tři minuty do konce zápasu, Lyžwa se trefuje ze spojky. 22:25, Čadra přidává gól na druhé straně z křídla. 23:25 (22:24) (0:0)

57
    Hra pokračuje, Karviná rozehrává devítku. Teď se bude jednat o nejdůležitejší minuty zápasu. (22:24) (0:0)

58
    Trenér Karviné si bere oddechový čas pro svůj tým. (22:24) (0:0)

57
    Tři minuty do konce zápasu. Hranice hrají v přesilovce. Devítka pro domácí, Bajgar se porsazuje ze spojky. 22:24 (21:24) (0:0)

57
    Kučerka vybojoval míč Cementu. Sliwka si jde sednout na dvě minuty za faul na Pavlíčka. (21:24) (0:0)

56
    Lyžwa střílí do plenty. Hraničtí ztrácí míč. (21:24) (0:0)

55
    Hraničtí získali míč a Pavlíček snižuje na 21:24 ze spojky v rychlém protiútoku. (19:24) (0:0)

55
    Hranice hned poté ztrácejí míč. Kučerka vychytává Lyžwu. Pavlíček se porsazuje z křídla. 20:24. (19:24) (0:0)

54
    Hanisch dostal míč Kučerkovi do brány z pivota. 19:24 (19:23) (0:0)

54
    Čadra přidává hranickým branku z křídla. 19:23 (18:23) (0:0)

53
    Hra pokračuje, 6 minut do konce zápasu. (18:23) (0:0)

53
    Trenér Hranic si vzal oddechový čas. (18:23) (0:0)

53
    Devítka pro hosty, Balwas se dnes prosazuje svým prvním gólem, 18:22, poté hned přidává stejný hráč další. 18:23 (18:21) (0:0)

51
    Kučerka získává hranickým míč. Devítka pro hranické. Hranice přišly díky nepozornosti o míč. (18:21) (0:0)

51
    Hranice ztrácí míč. 10 minut do konce zápasu. (18:21) (0:0)

50
    Chudoba střílí mimo. Šance pro hranické. Devítka pro domácí. (18:21) (0:0)

50
    Indrák se prosazuje ze spojky. 18:21 (17:21) (0:0)

49
    Petrovský okamžitě dostává míč do Kučerkovy brány. 17:21 (17:20) (0:0)

49
    Weintritt snižuje na 17:20 ze spojky. (16:20) (0:0)

48
    Hranice ztrácejí míč. Hanisch přidává svému týmu bod ze spojky. 16:20 (16:19) (0:0)

47
    Drápal byl na Čadrův zákeřný oblouček z křídla připraven. Monczka zvyšuje na 16:19 ze spojky. (16:18) (0:0)

46
    Devítka pro karvinské, Kučerka vybojoval míč a Hranicím stoupá šance dorovnat. Devítka pro hranické. (16:18) (0:0)

45
    Krásný singál hranických zakončen Indrákem ze spojky. 15:18, Bezprostředně po něm se k němu přidává Bednařík, taktéž ze spojky. 16:18 (14:18) (0:0)

43
    Lyřwa vychytán Kučerkou. Pavlíčkova střela neuznána. Karviná ztrácí míč. (14:18) (0:0)

42
    Lyžwa si počkal n apřihrávku na spojku a už jen prostřelil Kučerku. 13:18, Pavlíček přidává gól pro hranické ze spoky na druhé straně. 14:18 (13:17) (0:0)

41
    Hranice získávají míč, devítka pro Cement. Indrák snožuje z výskoku ze spojky. 13:17 (12:17) (0:0)

40
    Devítka pro hranické, tentokrát jim signál se Šírou na pivotovi nevyšel. (12:17) (0:0)

39
    Devítka pro hranické, Weintritt vychytán. Faith na druhé straně připisuje svému týmu bod ze spojky. 12:17 (12:16) (0:0)

38
    Karviná ztratila míč, další šance Hranic v přesilovce. (12:16) (0:0)

37
    Devítka pro hranické, Šíra dostal přihrávku při signálu hranických na pivota a skóroval. 12:16. Hanisch si jde za faul na něj sednout na dvě minuty. (11:16) (0:0)

36
    Devítka pro Karvinou, Lyžwa přidává svému týmu bod podstřelem ze spojky. 11:16 (11:15) (0:0)

35
    Hranice v útoku, Indrákova střela odražena. (11:15) (0:0)

34
    Hraničtí ztrácejí míč. Devítka pro karvinské. Karviná ztrácí míč. (11:15) (0:0)

33
    Petrovský zvyšuje na 11:15 ze spojky. (11:14) (0:0)

33
    Indrák skáče ze spojky a připisuje Hranicím krásnou branku. 11:14 (10:14) (0:0)

33
    Týmy jsou kompletní a hraničtí by měli začít něco dělat. (10:14) (0:0)

32
    Míč se dostal k Hanischovi na pivota a ten střílí úspěšně. 10:14 (10:13) (0:0)

32
    Devítka pro hranické, Indrák má dnes špatný den, opět střílí mimo. (10:13) (0:0)

31
    Hranice jsou v oslabení a Kučerka vychytává karvinské. (10:13) (0:0)

31
    Pokračujeme, v branách nadále Kučerka s Drápalem. (10:13) (0:0)

31
    Začal druhý poločas. (10:13) (0:0)

30
    První poločas skončil. (10:13) (0:0)

30
    Lyžwa střílí 7m od a prostřeluje Kučerku. 10:13 (10:12) (0:0)

30
    Pokračuje se, Čadra si jde sednout na dvě minuty, důvod neznám. (10:12) (0:0)

30
    Máme 20 sekund do konce prvního poločasu a hosté si berou logicky oddechový čas na promyšlení akce. (10:12) (0:0)

29
    Devítka pro hranické, Indrák střílí mimo, ale míč zůstává u Hranic. Pavlíček snižuje na 10:12 ze spojky. (9:12) (0:0)

28
    Lyžwova střela se odrazila od tyče. Hranice jdou do útoku, za 10 sekund jsou týmy kompletní. (9:12) (0:0)

28
    Tři minuty do konce prvního poločasu, Čadra utíká přes obranu, ale netrefuje se. (9:12) (0:0)

27
    Lyžwa se dostal přes hranickou obranu a pálí ze spojky. 9:12 (9:11) (0:0)

26
    Bednařík si jde sednout na dvě minuty za to, že do něj karvinské křídlo naběhlo. (9:11) (0:0)

25
    Hranice vybojovaný míč OKAMŽITĚ ztratily a už jenom následovala Monczkova střela ze spojky. 9:11. Čadra na druhé straně neúspěšný z křídla. (9:10) (0:0)

25
    Devítka pro hranické, Weintritt prostřeluje Drápala ze spojky. 9:10 (8:10) (0:0)

24
    Kučerka získal míč, hraničtí o něj však okamžitě přišli a Lyžwa už se jen prosadil ze spojky. 8:10 (8:9) (0:0)

23
    Brož je faulován, ale rozhodčí to zřejmě neviděli. Hanisch je úspěšný na druhé straně ze spojky. 8:9 (8:8) (0:0)

21
    Devítka pro Monczku, Karviná ztrácí míč. Hranice se valí do útoku, Bednařík vychytán Drápalem, ale Kraviná hned přišla o míč, Hranice o pět sekund později také. Nějak to oběma týmům nevychází. (8:8) (0:0)

20
    Za faul na hranické se střílí další 7m hod, Galus je úspěšný i podruhé. 8:8, opět dorovnal. (7:8) (0:0)

19
    Vančo se prosazuje a střílí podruhé ze spojky. 7:8 (7:7) (0:0)

18
    Hranice hned získávají míč, Bednařík pálí mimo bránu. (7:7) (0:0)

18
    Galus je v házení 7m hodu proti Drápalovi úspěšný. 7:7 (6:7) (0:0)

17
    Kružík pálí do plenty, Monczka si vysloužil žlutou kartu za faul a střílí se 7m hod. (6:7) (0:0)

16
    Devítka pro hranické, Dolák střílí mimo, ale míč zůstává u domácích, Bednařík snižuje na 6:7 ze spojky. (5:7) (0:0)

16
    Hranice ztratily opět míč a Vančo přidává po gólu ze spojky. 5:7, Hranice nějak ujíždějí (5:6) (0:0)

15
    Hranice ztrácí míč, Farář se prosazuje ze spojky. 5:6. Baník se dostává do vedení. Ze začátku to tak nevypadalo. (5:5) (0:0)

14
    Devítka pro hosty, Faithovi vyšla druhá krásná branka z křídla. Tou dorovnal na 5:5, čímž povzbudil svůj tým. (5:4) (0:0)

13
    Karviná brání dobře, hraničtí se přes ni snaží proprat. Díky vysokým Karviňanům hraničtí ztrácejí míč. (5:4) (0:0)

11
    Devítka pro hosty . Taktéž pěkný zákrok na hranické palubovce předvedl Faith z křídla. Míč se krásně odrazil od tyče, ideální úhel. 4:3, Galus přidává branku pro hranické z křídla. 5:3, Pavlíček dostává žlutou kartu na druhé straně. Monczka přidává další gól ze spojky. 5:4 (4:2) (0:0)

10
    Devítka pro hosty, Lyžwa pálí do plenty. Nádherný signál týmu Hranic zakončený Šírou z pivota. 4:2 (3:2) (0:0)

10
    Karvinští získali míč a valí se pro vyrovnání skóre. (3:2) (0:0)

9
    Devítka pro hosty, Lyžwa střílí přes hranickou obranu, úspěšně se trefuje do Kučerkovy brány ze spojky. 3:2 (3:1) (0:0)

8
    Devítka pro hosty, Čadra si vysloužil žlutou kartu za faul (3:1) (0:0)

7
    Týmy si prohodily míče, nakonec to škončilo Čadrovou brankou z křídla. 3:1 (2:1) (0:0)

6
    Karviná ztrácí míč. Bednařík nahrál rozběhlému Čadrovi a ten už jenom přidal Hranicím bod. 2:0, Monczka přidává bod pro svůj tým ze spojky. 2:1 (1:0) (0:0)

5
    Hraničtí získávají míč a Galus dostává přihrávku na spojku. První dnešní branka pro hranické. 1:0 (0:0) (0:0)

4
    Devítka pro hosty, Kučerka odráží Petrovského útok, Indrák dnes již potřetí na druhé straně střílí mimo bránu. (0:0) (0:0)

3
    Devítka pro domácí, Indrák se netrefuje z výskoku. Indrák dostává žlutou kartu za faul na hráče Karviné. (0:0) (0:0)

2
    Karviná zkouší nejistě signál, devítka pro hosty, Lyžwův útok odražen. Indrák, ktwrý dal gól byl strčen Hanischem, který si vysloužil žlutou kartu. Rozehrává se devítka a gól neplatí. (0:0) (0:0)

1
    Indrákova střela odražena Drápalem a Karviná se valí do útoku. (0:0) (0:0)

1
    Hra začíná, v branách Drápal s Kučerkou, Hranice v útoku, Hranice skoro ztratily míč. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

TJ Cement Hranice: Fabián Martin (1), Kučerka Josef (71) - Bednařík Tomáš (2), Magrla Petr (3), Pavlíček Tomáš (4), Brož Radim ( 7), Čadra Zdeněk (11), Indrák Michal (15), Bajgar Radek (18), Šíra Jakub (75), Dolák Jakub (86), Weintritt Lukáš (88)

HCB OKD Karviná: Drápal Lubomír (1), Lefan Jakub (21) - Hanisch Libor (7), Vančo Marek (9), Farář Roman (10), Sliwka Radek (11), Chudoba Radim (15), Balwas Michal (17), Faith Ján (18), Kružík Radek (22), Petrovský Vojtěch (25), Diviš Josef (44), Monczka Marek (55), Lyžwa Krzysztof (69)

Rozhodčí: Kavulič Radoslav, Skružný Libor. (0:0)

Vítáme vás u on-line přenosu.Dnes můžete sledovat klání mezi týmy TJ Cement Hranice a HCB OKD Karviná. Utkání začíná v 17:00.