Plzeň – Dukla 28:18 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
28:18 (13:8)
HC Dukla Praha
cz Piatok 04.03.2011, 18:00 • Městská sportovní hala, Plzeň • Chance Extraliga mužů (CZ)

Zápas je u konce a Plzeň zaslouženě vítězí. Duklu smetla rozdílem třídy a bodově se dotáhla právě na dnešního soupeře. Děkuji vám za pozornost a budu velmi rád když nám zachováte přízeň i příště. (28:18) (19:37:17)

60
    Konec zápasu. (28:18) (0:0)

60
    Hosté ještě korigují stav zápasu. (28:17) (0:0)

59
    Lukáš Král zvyšuje! (27:14) (0:0)

58
    Radek Motlík dostává přímou červenou kartu a na jeho místo nastupuje Honza Misař. (27:14) (0:0)

56
    Jakub Kastner snižuje z pravého křídla padáčkem na rozdíl třinácti branek. (27:13) (0:0)

54
    Dukla dnes hraje opravdu mizerně. Plzeň jí školí ve všech směrech. Lukáš Král právě zvyšuje na 27:13!!! (27:13) (0:0)

52
    A další branka, tentokrát z ruky Petra Linharta. (23:13) (0:0)

52
    Polášek si z křídla vyskočil a s přehledem vsítil 13 branku svého týmu. Na druhé straně Bečvář zvyšuje na rozdíl již 10 branek. (23:13) (0:0)

50
    Aliapulios snižuje ze samostatného úniku. (20:12) (0:0)

48
    Sedmička pro domácí a proti Petrželovi se postavil Roman Bečvář, který ovšem nastřelil pouze břevno. (20:11) (0:0)

46
    Roman Bečvář prostřelil Petrželu. Na druhé straně krásným padáčkem přehodil Kotrč Motlíka. (19:11) (0:0)

42
    Stav zápasu je stále 17:10 a na palubovce se nic významného neděje. (17:10) (0:0)

40
    Oddechový čas pro hosty. (17:10) (0:0)

39
    Na rozdíl šesti branek snižuje za hostující Kotrč. (16:10) (0:0)

38
    Janis Aliapulios vstřelil první branku hostů ve druhém poločase. (16:9) (0:0)

36
    Radek Motlík čaruje ve své brance. Hostům se ještě nepodařilo ve druhém poločase vsítit branku. (15:8) (0:0)