38:28 (19:9)
DHC Sokol Poruba
cz Streda 02.03.2011, 16:30Hádzanárska interliga ženy

Nejlepší střelkyně Mostu: Schererová 8, Martinková 7, Beňušková 5
    Nejlepší střelkyně Poruby: Tomečková 9, Richvalská 6, Adámková 4, Hrbková 4 (38:28) (08:13:20)

Druhý poločas zápasu mezi Mostem a Porubou přinesl podobnou podívanou jako ten první. Domácí hráčky dominovaly a bez větších problémů dokráčely k vítězství 38:28. (38:28)

60
    Skončil druhý poločas. (38:28) (0:0)

53
    Stále sledujeme jasnou převahu domácích hráček, které nyní vedou o jedenáct gólů. (38:28)

42
    Hráčky mostu neustále navyšují své vedení. Ve dvanácté minutě druhého poločasu vedou již o třináct branek 29:16. (38:28)

31
    Začal druhý poločas. (38:28) (0:0)

V prvním poločase potvrdili hráčky Mostu dobrou formu a zcela po zásluze se dostali do desetibrankového vedení 19:9. (38:28)

30
    Skončil první poločas. (38:28) (0:0)

15
    Domácí hráčky vstoupily do zápasu dobře a v polovině poločasu mají již luxusní sedmibrankový náskok. (38:28)

1
    Zápas začal. (38:28) (0:0)

Zápas mezi Mostem a Porubou se odehraje netradičně v Lovosicích. Začátek zápasu je stanoven na 16:30.

Zápas 16. kola interligy žen mezi domácím Mostem a Porubou byl kvůli chřipkové epidemii odložen na středu 2. března.