Zvolen – Poprad 9:2 (kon.) | Žilina – Trenčín 3:5 (kon.) | Košice – Skalica 5:1 (kon.)
HC Slovan – B. Bystrica 3:2 (kon.) | Nitra – Martin 7:3 (kon.)
HC Košice
5:1 (1:1, 1:0, 3:0)
HK Skalica
Piatok 18.02.2011, 17:30Tipos Extraliga (SR)

56:54
    Košice dali gól!
    FROLÍK si pripisuje ďalší presný zásah, keď útočník košického tímu napodobnil Grona pri treťom góle svojho tímu, Frolík opäť pre dbránou nezaváhal a zvýšil už na celkových 5:1.

48:39
    Domáci hokejisti pridávajú ďalší gól do siete svojho súpera, keď spoza brány našiel Bartoš pripraveného ZÁLEŠÁKA, ktorý bez zaváhania zvyšuje skóre dnešného duelu.

42:48
    Stanislav Gron sa pekne prepracoval do útočného pásma, košický útočník nezaváhal a pekným zakončením zvyšuje na 3:1, asistencia : Tabaček

24:21
    Radek Deyl sa pekne prebral do útočného pásma kde našiel pred bránou voľného FROLÍKA, ktorý nezaváhal a presnou dorážkou posiela svoj tím do vedenia.

18:41
    Domácim hokejistom sa podarilo nakoniec pred koncom prvej tretiny ešte vyrovnať, keď sa spoza brány dostal pred Lakosila MARCEL HAŠČÁK, ktorý na 2x nakoniec prestrelil skalického brankár a diváci v Steel aréne môžu počas prestávky piť svoje pivko spokojnejšie.

11:35
    Skalica dala gól!
    Obrovská chyba domáceho brankára otvára skalici cestu k prvého gólu, keď HOLOVIČ z bekbehndu naslepo nahodil puk smerom na bránu, Július Hudáček neodhadol správne skackajúci puk, ktorý nakoniec končí za jeho chrbátom.

Rastislav Supik

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 19. Haščák, 25. Frolík (Deyl), 43. Gron (Tabaček), 49. Zálešák (Bartoš), 57. Frolík - 12. Holovič