Litvínov – Liberec 4:3 (kon.) | Sparta Praha – Vítkovice 2:4 (kon.) | Třinec – Plzeň 4:0 (kon.)
Berani Zlín – Pardubice 2:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Slavia 1:0 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 1:5 (kon.)
Motor ČB – K. Vary 2:1 (po s.n.)
BK Mladá Boleslav
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
HC Slavia Praha
cz Piatok 18.02.2011, 18:10Tipsport extraliga (ČR)

56:28
    Matějovský (MBL) už sedí na trestné za vysokou hůl, jeden ze slávistů se zatím ne a ne zvednout z ledu...

52:44
    Plodek (MBL) vyloučen 2 minuty za vysokou hůl.

52:30
    Zatím největší šance Slavie! Dva na jednoho ujížděli hosté, Svobodovu střelu nakonec Schwarz vyrazil ve skluzu hlavou!

49:34
    Po ataku Nouzy byl Kopřiva obviněn z úmyslného posunutí branky.

46:24
    Tak tohle je hodně tvrdé... Juraj Štefanka (MBL) dostal 2 minuty za hru vysokou holí + desetiminutový osobní trest + trest do konce utkání. Tribuny se bouří...

32:29
    Tomáš Pospíšil (SLA) to odnesl za celý tým, Slavia totiž hrála v šesti.

22:52
    Nálet Matějovského na Kopřivovu branku přinesl faul Žižky (SLA) - 2 minuty, hákování.