Třinec – Litvínov 1:3 (kon.) | Kladno – Liberec 0:3 (kon.) | Berani Zlín – Sparta Praha 3:0 (kon.)
Mladá Boleslav – K. Vary 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 2:5 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 4:0 (kon.)
Slavia – Plzeň 4:3 (po s.n.)
Berani Zlín
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
HC Sparta Praha
cz Utorok 01.02.2011, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (19:44:52)

59:38
    Ondráček mohl ještě přidat dnes svoji druhou trefu, ale Pöpperleho nepřekonal.

58:31
    Radek Phillip (SPA) 2 min za podražení.

57:48
    Do přečíslení 2na1 se dostal Rachůnek s Důrasem. První jmenovaný se ale rozhodl vystřelit a jeho slabou střelu Pöpperle chytá.

56:57
    Dnešní zápas sleduje 5005 diváků.

54:02
    Sparta je kompletní.

53:45
    Treille se dostal do šance, ale jeho rána mířila hodně vedle.

52:32
    Zlín právě vstřelil branku!
    Přesilová hra 5na3 bleskově využita. Střelu Martina Hamrlíka tečoval v poslední chvíli do branky BEDŘICH KÖHLER. Asistence: Hamrlík, Galvas.

52:06
    Sýkora si chtěl kličkou obelstít sparťanského brankáře, ale neuspěl. V zápětí ho zbytečně fauloval O Brien odsedí si tak dvě minuty. Zlín bude hrát přesilovou hru 5na3 minutu a 53 sekund.

50:09
    Brankář Duba odstartoval povedenou akci, když vyrazil proti úniku Tona a získal puk, který posunul na Balaštíka a ten zase na Köhlera. Zlínský útočník střílel z otočky a Pöpperle jen tak tak vyrazil jeho pokus do rohu kluziště.

48:59
    Michal Gulaši (SPA) 5 min + do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku.

48:44
    Zlín navyšuje vedení už o dvě branky. Střelu Matějíčka vyrazil Pöpperle pouze před sebe, kde stál nikým nehlídaný JIŘÍ ONDRÁČEK a poslal puk do sítě. Asistence: Martin Matějíček.

47:41
    Zlín se velmi dobře bránil a ubránil se.

45:40
    Roman Vlach (ZLN) 2 min za vražení.

44:39
    Icing Sparty, buly před Pöpperlem.

43:59
    Phillipovo nahození končí v Dubově lapačce.

40:33
    Vlach je na ledě a Zlín je kompletní.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli také velmi průměrný hokej, ale opět s několika šancemi. Berani pálili jednu šanci za druhou a Sparta se také moc neukázala. Nakonec se s velikou dávkou štěstěny prosadili domácí, když se puk odrazil k Holíkovi, který objel spartanskou klec a poslal Berany do vedení. Zásahy brankářů: Duba (6) - Pöpperle (11) Třetí třetina začne asi v 19:11.

40:00

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 35. Holík (Ondráček), 49. Ondráček (Matějčíček), 53. Köhler (Hamrlík, Galvas)

Berani Zlín: Duba - Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Řezníček, Míka, Matějíček, Bořuta - Balaštík, Leška, Kubiš - Důras, T. Sýkora, I. Rachůnek - F. Čech, Balán, Köhler - Holík, Roman Vlach, J. Ondráček.
    HC Sparta Praha: Pöpperle - Husák, Gulaši, Philipp, Jan Hanzlík, Macholda, O'Brien, Zacpálek - Ton, Broš, Kratěna - Bartánus, Rubeš, S. Treille - Žálčík, Karpov, Luňák - Kafka, Dragoun, Hromas - Přibyl. Trenéři Hořava a Rulík.

Rozhodca: Homola, Souček - Lhotský, Rozlílek