Bílí Tygři Liberec
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
HC Škoda Plzeň
cz Štvrtok 20.01.2011, 18:10Tipsport extraliga (ČR)

Indiáni po bojovném výkonu vydřeli pod Ještědem tři body a pokračují ve své vítězné šňůře. Sledovali jsme vcelku pohledný a vyrovnaný zápas, Plzeň o své výhře rozhodla až v poslední minutě zápasu trefou do prázdné branky. Děkuji za pozornost. (20:37:20)

60:00

59:37
    Plzeň právě vstřelila branku!

JOHN LAMMERS střelou do prázdné brány rozhoduje o dalším plzeňském vítězství. Bez asistence - 1:3

59:10
    Až teď jsou Tygři v šesti před Horčičkou, Vošvrda sedí na střídačce!

57:42
    Dvořák trestuhodně minul puk před prázdnou bránou, Liberec se nemůže dostat do pásma. Útočí především hosté.

56:12
    Další rychlý kontr Plzně, domácí vrhají všechny síly do útoku a západočeský tým vyráží do svižných kontrů. Lammersovu střelu si ale Vošvrda pohlídal.

55:57
    Bílí Tygři však musí myslet také na zadní vrátka, Dvořák nebezpečně pálil zleva po rychlém protiútoku. Vošvrdovy betony připraveny.

55:00
    Liberečtí zahajují svůj finální nápor, domácí pětice před malým okamžikem nebezpečně dotírali před Horčičkou. Hosté nakonec vyhazují na zakázané uvolnění.

53:21
    Petr Nedvěd také mohl vyrovnat, obdržel perfektní pas před brankoviště, ale uspěchaným zakončením trefil jen boční síť. Diváci na protější tribuně již zvedali ruce nad hlavu.

52:29
    Hosty znovu přepadly útočné choutky, před libereckou klecí nebezpečně operoval Vostřák. Severočeský brankář však drží naděje svého týmu na bodový zisk.

51:39
    Heřman nepříliš tvrdým pokusem Vošvrdu nevyděsil, domácí v plném počtu.

51:21
    Puk přeskočil mantinel a hra je přerušena.

50:24
    Útočné komando vedené Martinem Strakou zamklo Bílé Tygry ve vlastní třetině, k zakončení se nakonec propracoval Vlasák. Ovšem střela z mezikruží mu nesedla.

49:36
    Trončinský jde navíc pykat za držení hole, Západočeši v přesile.

49:10
    Liberec usiluje o vyrovnání, častěji drží puk na svých holích. Hosté ovšem brání pozorně, Horčička se poslední minuty příliš nezapotil. Severočechy nyní brzdí další icing.

47:21
    Plášek po důrazném boji o kotouč za domácí svatyní zlomil hokejku a odchází střídat. Duel v těchto chvílích nikterak ofenzivní boj nepřináší.

46:17
    Hořava to zkoušel zleva, ale Horčička byl připraven. Následuje komerční pauza.

45:43
    Další zakázané uvolnění Tygrů, vhazovat se bude opět u Vošvrdy.

45:35
    Nedvěd nezastihl prudký pas od spoluhráče, sudí signalizují icing.

44:42
    Hosté v pěti, Kovář ujížděl s Vostřákem do přečíslení proti jedinému libereckému obránci. Druhý jmenovaný nakonec z pravého kruhu zakončil mimo tři tyče.

Lukáš Šonský

Góly a asistencie: 16. Nedvěd (Dušek, Kudrna) - 17. Heřman (Johnson), 39. Vlasák (Duda, Hanzlík), 60. Lammers

Bílí Tygři Liberec: Vošvrda (Pinc) - Čakajík, Hunkes, Moravec, Trončinský, Pavlů, Holub, Derner - Dušek, Špaček, Klimenta, Víšek, Kudrna, Hořava, Ondřej, Podkonický, Urban, Bartovič, Vantuch, Vak, Nedvěd.

HC Škoda Plzeň: Horčička (Salfický) - Dresler, Jeřábek, St.Pierre, Hanzlík, Benák, Modrý, Frolo - Vostřák, Kovář, Vlasák, Dvořák, Straka, Duda, Heřman, Johnson, Lammers, Plášek, Haman, Rachůnek, Pitule.

Rozhodca: Fraňo, Šír - Bádal, Vengřín.