Znojmo – Chomutov 2:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Písek – Vrchlabí 3:2 (kon.)
Litoměřice – Kadaň 3:2 (kon.) | Chrudim – Třebíč 3:2 (kon.) | Tábor – Benátky n/J 5:4 (po s.n.)
Beroun – Jihlava 0:3 (kon.) | Olomouc – Hr. Králové 5:1 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
1:3 (0:0, 0:0, 1:3)
HC Slovan Ústí nad Labem
cz Streda 19.01.2011, 17:301. liga (ČR)

59:46
    Útočník Holec (HBR) ještě dostává osobní trest na 10 minut za nesportovní chování.

56:06
    Namotivovaný forvard Endál (HBR) se nevyvaroval nedovoleného bránění a posílá Rebely na 2 minuty do čtyř hráčů.

51:51
    Poměr sil na ledové ploše se nám vyrovnal velmi brzy. Za katr musel chtě nechtě usednout Hanzl (UNL), jenž se v rohu brodského pásma provinil držením hole.

51:32
    Na trestnou lavici je vykázán Endál (HBR), který se provinil sekáním.

38:56
    Ústecký tlak vyústil ve faul Soldána (HBR), jenž obdržel 2 minuty za nedovolené bránění.

27:18
    A vyloučený Fiedler (HBR) ještě dostává navrch další 2 minuty za vysokou hůl.

27:18
    Havlíčkův Brod se bude bránit ve třech. Na lavici hanby vykázal sudí Fiedler (HBR), jemuž udělil 2 minuty za vysokou hůl.

26:35
    Na trestnou lavici je hned po vhazování vykázán Zábranský (HBR) za podražení.

23:47
    Ostrou ránu Němečka od modré čáry vyrazil gólman Suchan svým levým betonem a vytěsnil puk kousek od vzdálenějěí tyčky. Následně střílel na druhé straně z levého kruhu nepřesně Szabo, jenže domácí si vynutili další faul. Na trestnou lavici usedá Rod (UNL) za hákování.

19:03
    Endál (HBR) vyfasoval od sudího 2 minuty za držení protihráče.

12:15
    Endál pálil po Moraovu přiťruknutí z mohutného nápřahu a svou dělovkou nastřelil hruď uprostřed brány číhajícího brankáře Orcta. Poté neuspěl ani Morava od modré čáry a Holec, jehož střelu z vrcholu kruhů Orct lapil do náruče. Handlovský (UNL) dostává 2 minuty za sekání.

11:44
    Rod (UNL) se provinil útočným faulem a vyfasoval dvoumintuový trest za sekání.

10:30
    Ostře pálil od modré čáry A. Jelínek, ale neprostřelil skrumáž těl v předbrankovém prostoru. Puku se záhy chopili jeho spoluhráči a i když se proti ústecké přesile mezi kruhy neprosadili, vynutili si faul. Na lavici hanby usedá Gureň (UNL) za držení protihráče.

06:25
    Po nahrávce Šagáta z pravého kruhu pálil z vrcholu kruhů volný Ludvík, jenže nastřelil jen Suchanovo připravené rameno. Po odpískání je vyloučen Klobouček (UNL) na 2 minuty za držení protihráče.

Ladislav Vácha

Góly a asistencie: 47. Voj. Němec (Endál, Meidl) - 43. Pajič (Rod), 59. Šagát (Janků), 60. Diviš (Pajič)