Znojmo – Chomutov 2:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Písek – Vrchlabí 3:2 (kon.)
Litoměřice – Kadaň 3:2 (kon.) | Chrudim – Třebíč 3:2 (kon.) | Tábor – Benátky n/J 5:4 (po s.n.)
Beroun – Jihlava 0:3 (kon.) | Olomouc – Hr. Králové 5:1 (kon.)
HC Chrudim
3:2 (1:1,1:0, 1:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
cz Streda 19.01.2011, 18:001. liga (ČR)

37:55
    Brejk řeší Langhamer rychlým vyjetím a odpálením kotouče. Rozhodčí tuto situaci posoudil jako nedovolený zákrok domácího brankáře a domácí budou oslabeni - 4/5. Trest odpykává Jiří Goiš.

31:05
    Šance pokračovala a k dorážce se dostal Semorád, který byl ale zahákován. Na trestnou lavici usedl David Vítek za podražení - 5/4.

26:49
    Je tu další vyloučení, tentokrát budou oslabeni domácí. Vyloučen Přemysl Sedlák za držení protihráče - 4/5.

23:47
    Role se obrátí. Držením se provinil Vondráček. Výhoda muže v poli pro Chrudim - 5/4.

21:37
    Chrudim vstoupila do druhé třetiny se zlepšeným pohybem. Souboj v útočném pásmu ale přehnal Michal Klejna, který se provinil hákováním. Oslabení domácích - 4/5.

15:52
    Jenže je tu další faul hostí. Za podražení opouští ledovou plochu David Dolníček - 5/4.

13:50
    Dnes velmi dobře hrající Nosek vybojoval svým napadáním kotouč pro Cyganova, kterého jen za pomoci faulu zastavil Vilém Burian, který si zároveň ke dvěma minutám vysloužil desítku za nesportovní chování. Trest odpykává David Křenek, přesilová hra domácích - 5/4.

10:41
    Hra vysokou holí znamená první oslabení domácího týmu. Nebezpečně si počínal Jan Šeda - 4/5.

3:19
    Vyloučen Peter Kocák za podražení. Přesilová hra domácích 5/4.

Petr Vtípil

Góly a asistencie: 20. Cyganov (Semorád, Nosek), 36. Semorád (Nosek), 51. Král (Jaroměřský, Klejna) - 18. Ostřížek, 59. Burian (Zahradník, Vostrčil)

HC Chrudim: Langhamer (Landsman) - Jaroměřský, Žák, Táborský, Mocek, Zdráhal, Toužimský, Drtina - Fořt, Král, Šeda - Cyganov, Nosek, Semorád - Goiš, Sedlák, Klejna - Sýkora, Kaut, Kapec.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Neruda (Míča) - Ostrčil, Malinský, Dudáš, Kania, Hrbáček, Finsterle, Vondráček - Ostřížek, Dolníček, Vítek - Zahradník, Kocák, Křenek - Dočekal, Burian, Kadela - Krutiš.

Rozhodca: Pavlovič - Svoboda, Padevět