K. Vary – Motor ČB 2:3 (po s.n.) | Slavia – Mladá Boleslav 5:2 (kon.)
po s.n.
HC Energie Karlovy Vary
2:3 (1:1, 1:0, 0:1)
Banes Motor České Budějovice
cz Štvrtok 06.01.2011, 18:10 • KV Aréna (Karlovy Vary, Tuhnice) • Tipsport extraliga (ČR)

57:42
    Vyloučen Petr Kumstát (KVA) menší trest plus osobní trest za vražení na hrazení.

43:34
    Vyloučen Roman Prošek (KVA) na dvě minuty za podražení.

33:18
    Nepříjemná situace pro domácí borce. Marek Melenovský (KVA) dostává dvě minuty. Navíc Petr Gřegořek dostává osobní trest do konce utkání za nesportovní chování.

32:54
    Vyloučen Petr Gřegořek (KVA) na dvě plus deset minut za úder do oblasti hlavy a krku.

23:38
    Vyloučen Jan Snopek (CEB) na dvě minuty.

20:21
    Vyloučen Michal Mikeska (CEB) na dvě minuty za krosček.

15:51
    Ivo Kotaška vyloučen k menšímu dvouminutovému trestu.

13:32
    První vyloučení zápasu. František Ptáček "C" (CEB) vyloučen na dvě minuty za podražení.

Milan Ouředník

Góly a asistencie: 8. Kumstát (Skuhravý), 23. Klíma T. (Sloboda) - 20. Ptáček (Šimánek), 45. Gulaš (Kuchejda), 65. Pletka

HC Energie Karlovy Vary: Mensator (Sáblík) - Nosek, Látal, Gřegořek, Sloboda, Kokko, Prošek, Rohan M., Dobroň - Klíma L., Klíma T., Vachovec, Skladaný, Sailer, Zaťovič, Pech, Dej, Skuhravý, Kumstát, Zucker.
    Banes Motor České Budějovice: Kovář (Hrubec) - Kolarz, Kotaška, Novák, Šulc, Snopek, Vydarený - Pletka, Martynek, Mikeska, Pšurný, Šimánek, Kuchejda, Kašpařík, Podlešák, Kvetoň, Červený, Langhammer, Mertl, Gulaš.

Rozhodca: Homola, Jeřábek - Kostka, Jindra.