Třinec – Slavia 5:3 (kon.) | Kladno – Pardubice 4:3 (po s.n.) | Berani Zlín – K. Vary 5:4 (po s.n.)
Litvínov – Motor ČB 4:3 (kon.) | Kometa Brno – Plzeň 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 2:7 (kon.)
Liberec – Sparta Praha 3:2 (kon.)
po s.n.
Berani Zlín
5:4 (0:2, 3:1, 1:1 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
cz Utorok 04.01.2011, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)

55:47
    Přesilovka pro Zlín, Lukáš Pech (KVA) 2 min držení.

53:25
    Hostům se nabízí další přesilová hra. Lukáš Galvas (ZLN) 2 min za podražení.

51:43
    Berani budou hrát ve čtyřech. Ivan Rachůnek zahákoval a jde si odpykat dvouminutový trest.

47:09
    Zlínští si teď svojí aktivitou vydřeli přesilovou hru. Za katr odchází na dvě minuty hostující Rastislav Dej za faul kolenem.

42:04
    Sotva se zlínští ubránili, tak budou hrát další oslabení. Jakub Grof (ZLN) 2 min krosček.

39:49
    Tomáš Sýkora (ZLN) ještě vyloučen na dvě minuty za hákování.

34:31
    Tomáš Duba (ZLN) 2 min za zdržování hry, zlínská brankář upadl s kotoučem za brankou, čímž ho dlouho přidržel a domácí tak budou hrát chvíli ve třech proti pěti.

33:10
    Přesilovka pro Karlovy Vary. Stanislav Balán (ZLN) 2 min za podražení.

30:33
    Roman Prošek (KVA) dostává 2 min za hákování.

24:05
    Lukáš Klíma (KVA) 2 min za sekání.

20:27
    Roman Prošek (KVA) 2 min za zdržování hry.

13:16
    Michal Vachovec (KVA) 2 min hrubost. Další přesilovka pro domácí hokejisty.

6:53
    Přesilovou hru si zahrají i domácí Michal Vachovec (KVA) 2 min podražení.

4:27
    Hosté budou hrát přesilovou hru 5na3 Ivan Rachůnek (ZLN) vyloučen na dvě minuty za sekání.

03:37
    Za to ale vybojovali první přesilovou hru v zápase. Radek Míka (ZLN) 2 min podražení.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 25. Hamrlík (Linhart, Köhler), 28. Rachůnek (Leška), 39. Leška (Köhler, Linhart), 48. Balaštík (Linhart), 65. Leška - 5. Skuhravý (Dobroň, Sailer), 6. Kokko (Skladaný, Melenovský), 39. Kumstát (Zaťovič, Klíma), 52. Dobroň (Melenovský, Pech)

Berani Zlín: Duba - Míka, Bořuta, Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Grof, Lučka - J. Ondráček, Roman Vlach, F. Čech - Balaštík, Leška, Köhler - Důras, Balán, Rachůnek - Kubiš, T. Sýkora, Sivák.
    HC Energie Karlovy Vary: Mensator - Gřegořek, Rohan, Dobroň, Kokko, Sloboda, Prošek, Přindiš, Látal - Kumstát, Skuhravý, Zaťovič - Kuběna, Pech, Dej - Skladaný, Melenovský, Sailer - T. Klíma, Vachovec, L. Klíma

Rozhodca: Mikula, Polák - Hlavatý, Tošenovjan