Znojmo – Olomouc 5:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 5:3 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 3:2 (kon.)
Písek – Tábor 1:4 (kon.) | Chrudim – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 3:2 (po s.n.)
Vrchlabí – Kadaň 1:4 (kon.) | Beroun – Hr. Králové 0:1 (kon.)
Piráti Chomutov
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
cz Streda 29.12.2010, 17:30 • ČEZ stadion • 1. liga (ČR)

56:25
    Lvi právě vstřelili branku!
    Ústí tři a půl minuty před koncem třetí třetiny snižuje. Zbyněk HAMPL před brankou šikovně tečoval střelu nahozenou od modré. As: Pojkar, Pajič

42:12
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Mazácky poslal puk mezi Orctovy betony Jaroslav KŮS. Perfektně mu ale přihrával Petr Jíra. As.: Jíra, Kántor

34:29
    Ústí si svojí hrou o branku koledovalo už delší dobu. Petr JÍRA vymetl střelou z mezikruží všechno, co bylo pod horní tyčkou Orctovy branky. As.: Kraft, Kůs.

6:45
    Chomutov rychlá úvodní branka nesrazila. Naopak. Po několika nebezpečných akcích se prosadil Milan KRAFT. As.: Ptáčník, Havíř.

4:30
    Lvi přetavili svou aktivitu v úvodu zápasu ve vedoucí branku. Přesně mířil ŚAGÁT. As.: Hořava

Lucie Štěrbová

Góly a asistencie: 7. Kraft (Ptáčník, Havíř), 35. Jíra (Kraft, Kůs), 43. Kůs (Jíra, Kántor) - 5. Šagát (Hořava), 57. Hampl (Pojkar, Pajič)

Piráti Chomutov: Hanuljak (Štěrba) - Bombic, Pulpán, Ruta, Kántor, Mudroch, Havíř, Bartejs - Jíra, Kraft, Kuběna - Zucker, Skořepa, Kůs - Hluchý, Hrdel, Seman - Radulay, Chlouba, Ptáčník
    HC Slovan Ústí nad Labem: Orct – Němeček, Pojkar, Klobouček, Holomek, P. Hořava, Gureň – Čurilla, Alinč, Ludvík – Šagát, Mikulík, Diviš – Kloz, R. Hanzl, Handlovský – Janků, Pajič, Hampl.

Rozhodca: Florián - Dančišin, Matějček