Slavia – K. Vary 3:2 (kon.) | Pardubice – Plzeň 1:2 (po pr.) | Třinec – Motor ČB 4:3 (po s.n.)
Zlín – Litvínov 7:2 (kon.) | Kladno – Vítkovice 3:4 (po pr.) | Kometa Brno – Liberec 3:4 (kon.)
HC Slavia Praha
3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
HC Energie Karlovy Vary
cz Nedeľa 26.12.2010, 15:00Tipsport extraliga (ČR)

Děkujem vám za sledování vánočního online přenosu z O2 arenay a někdy příště nashledanou. (17:17:20)

60:00

59:51
    Branka hostů zůstává prázdná.

59:51
    Oddechový čas pro hosty.

59:51
    Za hákování si ještě jde sednout Kadlec.

59:20
    Před Kopřivou to hoří. Kumstát a Skuhravý bojují na hranici brankoviště o puk. Ten nakonec končí v rohu.

59:07
    Hosté hráli už bez brankáře a obloučkem se málem do prázdné klece trefil brankář Kopřiva!

58:58
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Gól je připsán VÁCLAVU SKUHRAVÉMU, který doslova dotlačil puk i s brankářem za bránu. Asistence: Košťál.

58:58
    Každopádně se budou rozdávat osobní tresty. Vašíček i Kopřiva dostávají 10 minut.

58:58
    Hosté se radují ze vstřelé branky. Kopřiva s Vašíčkem ale hodně protestují. Rozhodčí sice ukazoval, že branku uznává, ale ještě se jede přesvědčit s videorozhodčím.

58:14
    Rozhodčí zapískali hráčům Karlových Varl offside.

57:36
    Benda nedokázal v přečíslení přihrát Žejdlovi.

56:15

56:08
    Kumstát hezkou přihrávkou hledal Skuhravého, který ji měl ale na dlouhou hůl, a tak nemohl střílet z první.

55:40

54:43
    Skladaný v dobré šanci pálil pouze do Kopřivy.

54:15
    Benda si hrál na modré s pukem, ale nevěděl, že už z trestné naskočil Dej, který ho obral o puk a nakonec byl ještě Bednou faulován. Hrát se bude 4 na 4.

53:51
    Jenže po buly hosté vyhodili.

53:39
    Petri Kokko zasáhl Svobodu holí do obličeje a jde si sednout k Dejovi. Slávsité tak budou hrát 24 vteřin proti třem.

53:29
    Kubošovu ránu odrazil nohama Hruška do středního pásma.

52:54
    Vondrkovi se nepovedla přihrávka a Karlovy Vary tak mohly v pohodě vyhodit.

52:03
    Tlak hostů zabrzdí vyloučení Rastislava Deje.

50:38
    Na druhé straně měl dobrou šanci Melenovský, ale trefil boční konstrukci branky.

50:12
    Jelínkova střela z úhlu udělala Mensatorovi nemalé problémy.

48:32
    Pospíšil na druhé straně tvrdou střelou trefil jen protihráče. Naštěstí se puk dostal jen na chráněné míst.

48:00
    Hruškova dělovka teď prosvištěla nad horní tyčkou. Domácí už hrajou v pěti.

47:14
    Pokračuje přesilovka hostů.

46:42
    Hosté nakonec dokázali hezkou kombinací slávisty překonat. Na jejím konci byl exslávista DAVID HRUŠKA. Asistence: Kumstát a Gřegořek.

46:28
    Slávisté zatím brání dobře, už dvakrát vyhodili.

45:46
    Melenovský dostal přihrávku za obranu, byl hákován Kadlecem, který dostává dvě minuty. Zároveň dostává Vašíček dvě minuty za podražení. Hosté tak budou hrát celé dvě minuty proti třem slávistům!

45:07
    David Hruška se hezk prokličkovával mezi hráči Slavie, ale když chtěl vyjet zpoza brány, narazil na volně ležící hokejku a puk ztratil.

43:59

42:52
    Micka dokázal udržet puk na holi a kombinace slávistů pokračuje.

41:59
    Hosté hráli v šesti. Trest odpyká Skladaný.

41:07
    Kopřiva ztratil po souboji hokejku a chvíli chytal bez ní. Nakonec mu ji obránce přivezl.

40:01

Slávisté dokázali během druhé části odskočit už na tříbrankový rozdíl. Hosté pak sice měli pár světlejších chvilek a šancí, ale Kopřivu překonat nedokázali. Další třetina začne v 16:39.

40:00

39:25
    Čutta pálil ihned po buly. Kopřiva kotouč vyrazil a Roth ho vyhodil až k Mensatorovi.

39:11
    Dej se pok tvrdém zákroku Kuboše jen těžce sbírá z ledu. Obránce Slavie dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

37:41
    Mickova střela sražená do ochranné sítě.

37:15
    Před obránce Baráka se už už dostával SKuhravý, ale Kopřiva hodně vyjel z branky a kotouč mu sebral.

36:37
    Na druhé straně Micka dostal přihrávku před bránu, ale byl příliš blízko na přesnější zakončení. Nakonec mu rozhodčí zapískal postavení v brankovišti.

35:40
    Kopřiva opět pod palbou. Střely Hrušky, Zaťoviče a Deje dokázal s pomocí obránců pokrýt.

35:09
    Kopřiva raději přikryl kotouč u své pravé tyče. Hosté se dostávají do tempa.

33:46
    Hosté jsou delší dobu v pásmu Slavie, ale Kumstát se nemůže dostat ke střele.

32:28
    Pospíšil zblízka přestřelil branku i mantinel.

32:28

31:21
    Žižka neudržel kotouč na modré a domácí musí začít ze středního pásma.

30:26
    Jakub Čutta si na ledě moc neužil a už je zase poslán na trestnou lavici. Tentokrát za sekání ujíždějícího Pospíšila.

29:52
    Po delší době si na puk pořádně sáhl také Kopřiva, který zlikvidoval tvrdou střelu od modré a puk schoval ve své výstroji.

29:39

29:22
    Ani slávistům se přesilovka moc nedaří. Poletín v jediné šanci prováhal okamžik ke střele nebo přihrávce.

28:03
    Micka nechal po přejetí modré čáry kotouč za sebou a hosté vyhazují.

27:39
    Další přesilovku, čvtrtou v dnešním zápase, si zahraje Slavia, protože Čutta nebezpečně zasáhl protihráče holí do obličeje a dostává dvě minuty.

27:12
    Kolařík při nahazování ještě nepřejel červenou čáru, a tak se musí pískat zakázané uvolnění.

26:30
    Benda chytře číhal na útočné modré, ale přihraný puk mu přeskočil hokejku.

25:56

25:13
    Karlovým Varům se přesilovka vůbec nedaří, jejich nahození sbírají hráči Slavie a okamžitě vrací puk do středního pásma.

24:19
    Ke střele od modré se dostal Čutta, ale trefil pouze hráče před sebou, od kterého se puk odrazil až k Mensatorovi.

23:52
    Jan Benda dostává dvě minuty za sekání

23:21
    Slavia právě vstřelila branku!
    Naopak opět dobré napadání vedlo k získání puku Mickou, který nabral podél pravého mantinelu rychlost, prostřelil Mensatora mezi betony, ale kotouč skončil na tyčce, od které se odrazil na hůl MICHALA POLETÍNA, který se trefil potřetí během dvou zápasů. Asistence: Tomáš Micka.

22:48
    Slávisté si dobře hlídají střední pásmo a hostující beky napadají už v jejich třetině, takže se Energetici nedostávají do šancí.

21:24
    Kopřiva se nedohodl na rozehrávce s obránci a málem z toho těžil exslávista Hruška, který byl ale s kotouč příliš z úhlu.

20:34
    Benda prověřil Mensatorův pravý beton.

20:01

V první dvacetiminutovce jsme viděli pohledný hokej. Hrálo se nahoru dolu a zejména hosté často propadali ve středním pásmu, z čehož plynuly šance slávistů. Ti se dostali díky přesilovce rychle do vedení a Sklenář pak právě z protiútoku přidal druhý gól. Další třetina začne přibližně v 15:49.

20:00

19:32
    Do hry se zapojil i mladý útočník Slavie Žejdl.

18:54

18:38
    Až teď slávisté hezky kombinují, ale možná až příliš. Chybí jim střelba.

17:50
    Slávisté se v útočném pásmu zatím přiliš neohřáli.

16:53
    Série vyloučených pokračuje. Jako třetí hostující hráč usedá na trestnou lavici Skuhravý.

16:47

15:56
    První velká šance na druhé straně. Kopřiva vyrazil puk vysoko nad sebe a nevěděl o něm, nakonec ho pro Sailera sklepl Melenovský, ale rozhodčí mu odpískal hru vysokou holíl

15:40
    Slávisté ani v oslabení nepřestávají vyrážet do nebezpečných protiútoků. Doležala ale opět Mensator vychytal.

14:46
    Vondrka vyslal další dělovku na Mensatora, puk ale Mensator neměl zcela pod kontrolou, čehož si všiml Vašíček, ale za důrazné postrčení gólmana dostává dvě minuty za sekání. On i Vondrka protestovali marně.

14:04
    Na druhé straně opět přečislení, které zakončoval Vondrka střelou do připraveného Mensatora.

13:36
    Nebezpečné bekhendové nahození Skladaného vyrazil Kopřiva do rohu.

13:12
    Dobroňova střela míří pouze do ochranné sítě.

11:45
    Další šance dvojice Sklenář - Doležal. V zakončení tentokrát byl Jiří Doležal, ale po povedeném blafáku nedokázal zvednout kotouč nad položený Mensatorův beton.

11:23
    Vašíček si v útočném pásmu vyšlápl na obrovitého Kumstáta a čistým bodyčekem ho poslal k ledu.

10:37

10:33
    Benda se dvakrát dostal do šance, ale finský bek Kokko jej vždy dobře střežil a neumožnil mu přesnější zakončení.

10:08
    Hosté se osvobozují vyhozením a unavená čtveřice jde střídat.

09:43
    Žižka z mezikruží branku přestřelil.

08:35
    A slávisté mají další dobrou šanci, protože Kumstát je vyloučen za držení.

08:08
    Z protiútoku znovu udeřili domácí. Hosté propadli na modré čáře a přečíslení dva na jednoho skvělou přihrávkou vyřešil Doležal, který našel zcela volného JAKUBA SKLENÁŘE, který sice nadvakrát, ale přecijen dostal kotouč za Mensatorova záda. Asistence: Doležal a Poletín.

07:46
    Dej se probíjel před branku, nakonec z otočky vystřelil, ale puk mířil mimo.

06:51
    Sešívaní už sice hráli v pěti, ale raději se rozhodli vyhodit puk na icing a uklidnit tak hru.

06:30

06:23
    Až Petr Sailer v samém závěru přesilovky prověřil Kopřivu tvrdou rano z prostoru před kruhy. Kopřiva vyrazil puk před sebe, ale obránci, už Sailera dorážet nenechali.

05:34
    Ani teď se Karlovy Vary v pásmu neusadili. Slávisté vyhazují puk až k Mensatorovi.

04:57
    Hostům se nepovedlo založit útok a kotouč skončil na zakázaném uvolnění.

04:29
    A je tu další vyloučení, tentokrát se otevírají vrátka na trestné lavici domácích, kam usedá Pavel Kolařík za hákování.

03:36
    Sešívaní využívají přesilovku! Idelální přihrávku zpoza branky adresoval Svoboda na volného MIROSLAVA TŘETINU, který tak oslavuje svůj návrat do sestavy Slavie gólem. Asistence: Tomáš Svoboda.

02:45
    Velký závar před Mensatorem! Kadlecovo nahození tečoval před brankou Benda, puk doskákal k volnému Pospíšilovi, který ale neposedný kotouč nedokázal dostat do odkryté klece.

02:18
    Hosté krátce po buly vyhazují.

02:01
    Prvním vyloučeným je karlovarský útočník Rohan, který dostává dvě minuty za hákování.

01:15
    Slávisté nakonec vyhodili do středního pásma, další nahození hostů končí v ochranné síti.

00:50
    Karlovy Vary jsou v útočném pásmu, z rohu se snaží probít Kumstát.

00:01

Patrik Kubečka

Góly a asistencie: 4. Třetina (Svoboda), 9. Sklenář (Doležal, Poletín), 24. Poletín (Micka) - 47. Hruška (Kumstát, Gřegořek), 59. Skuhravý (Košťál)

HC Slavia Praha: Kopřiva - Žižka, Kadlec, Kuboš, Benda, Kolařík, Roth, Barák, Špelda - Svoboda, Vondrka, Jelínek, Poletín, Pospíšil, Žejdl, Micka, Doležal, Tomica, Sklenář, Třetina.
    HC Energie Karlovy Vary: Mensator - Čutta, Kokko, Dobroň, Gřegořek, Sloboda, M. Rohan, Mucha - Kumstát, Skuhravý, Košťál - D. Hruška, Sailer, Zatovič - Skladaný, Melenovský, Dej - Vachovec, Zucker, Kuběna - Cyganov.

Rozhodca: Turčan, Souček - Barvíř, Blümmel