B. Bystrica – Martin 3:4 (kon.) | Nitra – Košice 5:6 (kon.) | Žilina – Poprad 2:1 (po s.n.)
HC Slovan – Zvolen 2:3 (po s.n.) | Skalica – Trenčín 2:3 (po s.n.)
HC MONACObet Banská Bystrica
3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
MHA Martin
Piatok 03.12.2010, 17:00Tipos Extraliga (SR)

53:17
    Šechný v tutovke, netrafil puk pred prázdnou bránkou! Beran pri tom úmyselne posunul bránku a ide na dve minúty, domáci budú hrať presilovku.

42:02
    Kubka leží na ľade po nedovolenom zákroku, jeden z Martinčanov ide na dve minúty.

39:34
    Beran teraz vyzvŕtal domácu obranu, Bambúch ho fauloval a ide na dve minúty. Sily na ľade sa vyriovnajú.

38:54
    V závere ešte presilovka domácich, Novotný ide na dve minúty.

34:21
    Hostia si zahrajú presilovku, Cebák ide na dve minúty za hákovanie.

22:29
    Beran ide na dve minúty, presilovka domácich.

19:22
    Hlinka ide na dve minúty, sily na ľade sa vyrovnajú.

17:45
    Hriňa ide na dve minúty za podrazenie, domáci si zahrajú presilovku.

12:55
    Hostia si zahrajú presilovku, na dve minúty ide Bambúch.

3:32
    Teraz si pre zmenu zahrajú v početnej výhode hostia, Paľov si oddýchne na dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

1:09
    Jabrocký ide na dve minúty za podrazenie, presilovka domácich.

Richard Blaho

Góly a asistencie: 3. Sýkora (Cebák), 25. Rumpel (Kútny), 54. Tománek (Hudec) - 8. Appel (Jabrocký), 15. Jabrocký (Uram, Beran), 23. Macejka (Appel, Jabrocký), 60. Jonák (Uram, Beran)

HC MONACObet Banská Bystrica: Šimonovič - Cebák, Biro, Kolba, Vantroba, Kubka, Vizváry, Bambúch, Paľov - Tománek, Hudec, Sýkora - Lisoň, Šechný, Hvila - Kútny, Hlinka, Rumpel - Bezák, Heizer, Vartovník.
    MHA Martin: Dzubina - Hriňa, Novotný, Matejka, Klepáč, Velebný, Ďatelinka, Perniš - Uram, Beran, Jonák - Appel, Jabrocký, Macejka - Themár, Zeliska, Rechtorík.

Rozhodca: Ország, Stricker - Novák, Šefčík