WTA Praha 125K (Antuka)
0:2
2:6
1:6
Tak to bol vynikajúci výkon Kristíny Kučovej v tomto zápase, ktorá doslova zmietla svoju japonskú súperku. Slovenská tensitka sa teda raduje z postupu do osemfinále na tomto podujatí v Prahe.

Ďakujem za pozornoť, prajem pekný zvyšok dňa!
2:1
6:2
6:76
6:2
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
2:0
7:5
6:2
Máme za sebou zápas plný zvratov medzi Annou Karolínou Schmiedlovou a Jaqueline Adina Cristianovou. V prvom sete bola dvakrát s brejkom rumunská tenistka, obidve výhody však stratila a v samom závere si prehrala podanie tretíkrát, takže Schmiedlová vyhrala prvý set 7:5. V druhom sete si na začiatku ani jedna z hráčok nevedela podržať podanie. Cristianová úplne akoby odišla z kurtu od stavu 2:1 a 30:0 a odvtedy bola na kurte prakticky iba Schmiedlová. Cristianová v závere triafala jednu nevynútenú chybu za druhou a prehrala druhý set 2:6. Schmiedlová si na meno osemfinálovej súperky musí ešte počkať. Ja sa s vami lúčim a teším sa na vás pri ďalších športových online prenosoch!