SK
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Homepage
Hokej
Futbal
Florbal
Hádzaná
Tenis
Basketbal
Hokejbal
Ďalšie
TV Program
Reklama
Reklama
Dľa udalostí
Chronologicky
20190427
Sobota 27. 4. 2019
Nasledujúci deň
Kalendár
Predchádzajúci deň
Ďalšie
Skryť komentáre
Zobraziť komentáre
Skryť podrobnosti
Zobraziť podrobnosti
Tlačové konferencie
14:30
Los J&T Banka Prague Open 2019
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec udalosti
(
)
viac
Los 1. kola:
Horní polovina pavouka:
Karolína Plíšková [1]
– Mona Barthelová (GER)
Jessica Pegulaová (USA) – Andrea Petkovičová (GER)
Stefanie Vögelová (SUI) – Jana Čepelová (SVK)
Dalila Jakupovicová (SLO) –
Kateřina Siniaková [6]
Mihaela Buzarnescuová (ROM) [4] – Světlana Kuzněcovová (RUS)
kvalifikantka – Jekatěrina Alexandrovová (RUS)
kvalifikantka – Aleksandra Kruničová (SRB)
Anna Karolína Schmiedlová (SVK) – Viktória Kužmová (SVK) [7]
Spodní polovina pavouka:
Markéta Vondroušová [8]
– kvalifikantka
Bernarda Peraová (USA) – kvalifikantka
Mandy Minellaová (LUX) – kvalifikantka
Margarita Gasparyjanová (RUS) – Qiang Wang (CHN) [3]
Danielle Collinsová (USA) [5] – Jennifer Bradyová (USA)
Karolína Muchová – Barbora Strýcová
Kristýna Plíšková
– Natalia Vychljancevová (RUS)
Anastasija Potapovová (RUS) – Anastasija Sevastovová (LAT) [2]
Rozhodca:
Diváci:
Hlavní stránka
|
Chcete tu reklamu?
|
Kontakt
|
Horní polovina pavouka:
Karolína Plíšková [1] – Mona Barthelová (GER)
Jessica Pegulaová (USA) – Andrea Petkovičová (GER)
Stefanie Vögelová (SUI) – Jana Čepelová (SVK)
Dalila Jakupovicová (SLO) – Kateřina Siniaková [6]
Mihaela Buzarnescuová (ROM) [4] – Světlana Kuzněcovová (RUS)
kvalifikantka – Jekatěrina Alexandrovová (RUS)
kvalifikantka – Aleksandra Kruničová (SRB)
Anna Karolína Schmiedlová (SVK) – Viktória Kužmová (SVK) [7]
Spodní polovina pavouka:
Markéta Vondroušová [8] – kvalifikantka
Bernarda Peraová (USA) – kvalifikantka
Mandy Minellaová (LUX) – kvalifikantka
Margarita Gasparyjanová (RUS) – Qiang Wang (CHN) [3]
Danielle Collinsová (USA) [5] – Jennifer Bradyová (USA)
Karolína Muchová – Barbora Strýcová
Kristýna Plíšková – Natalia Vychljancevová (RUS)
Anastasija Potapovová (RUS) – Anastasija Sevastovová (LAT) [2]