2:0
6:2
6:0
Prvou finalistkou ženskej dvojhry na Wimbledone 2016 sa stáva Serena Williamsová, ktorá v semifinálovom dueli nedala žiadnu šancu prekvapeniu turnaja Jelene Vesninovej a zdolala ju za 50 minút 6:2, 6:0. Svoju súperku spozná už o pár desiatok minút. V druhom semifinále sa proti sebe postavia jej staršia sestra Venus a víťazka Australian Open 2016 Angelique Kerberová. Ja sa s Vami pre dnešok lúčim a prajem Vám pekný zvyšok dňa!
2:0
6:4
6:4
Wimbledonské finále nebude v znamení sestier Williamsových. V druhom dnešnom semifinále víťazí Angelique Kerberová, ktorá si po Australian Open zahrá finále aj v All England Clube. Venus Williamsová dnes spravila príliš veľa nevynútených chýb a práve to sa najväčšou mierou podpísalo pod prehru 6:4, 6:4. Nemecká tenistka tak zabojuje o svoj druhý grandslamový titul. V sobotňajšom finále sa bude snažiť opäť zdolať Serenu Williamsová, ktorá túži vyrovnať rekord Steffi Grafovej. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný deň.