WTA Miami (Tvrdý povrch)
0:2
1:6
0:6
Petra Cetkovská si na turnaji v Miami zahrála jen necelou hodinu, když po setech 1:6 a 0:6 podlehla velmi dobře hrající Britce Heather Watsonové, která tak postupuje do druhého kola. Petra se dnes trápila především na podání, když si udržela jen jedno ze svých šesti podání a připsala si také šest dvojchyb. Toho dokonale využila mladá britská hráčka, který velmi rychle vyprovodila Cetkovskou z kurtu.

Heather Watsonová se utká ve druhém kole s Američankou Sloane Stephensovou.

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.
2:1
4:6
6:1
6:2
Videli sme v celku vyrovnaný zápas. Dominika Cibulková urobila v 1. sete veľa nevynútených chýb, čo ju stálo aj set. Naopak, Johanna Larssonová hrala väčšinu hru len cez obranu, čo sa jej aj vyplatilo. V 2. a 3. sete už nemala dostatok síl na to, aby zdorovala útočnej hre Slovenky.

Slovenská reprezentantka tak zaslúžene postúpila do ďalšieho kola.