ATP Auckland (Tvrdý povrch)
2:0
6:3
7:5
Dnešní duel je u konce a musíme si přiznat, že Španěl Bautista-Agut si postup do osmifinále opravdu zasloužil. Jirka nezvládal důležité momenty, v prvním setu mohl soupeře brejknout a přitom si sám servis ztratil, nakonec prohrál 3:6. V tom druhém přišel o podání hned v prvním gemu, nicméně ještě se do zápasu dokázal vrátit. Za stavu 5:5 ale ztratil svůj servis čistou hrou a za 77 minut končí v 1. kole, na obhajobu titulu tak v žádném případě nedosáhne. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
2:0
7:65
6:4
Lukáš Rosol zvládl úspěšně první kolo v novozélandském Aucklandu, když poráží Garciu-Lopeze 2:0 na sety. V první sadě nejprve zvládl tie-break, ve kterém již prohrával 2:5, ale nakonec ho dokázal získat ve svůj prospěch. Z kraje druhého setu poté brejknul Španěla a získané podání soupeře si udržel až do konce zápasu.

Bilanci vzájemných zápasů tak nyní získává na svou stranu Lukáš Rosol, jenž po dnešku vede 3:2.