27:36
(14:15)
Richard Buček, trenér Sokol HC Přerov: První polovina dobrá. Dařilo se Perničkovi, fungovala obrana. Ve druhé půlce hromada technických chyb, ztracených míčů a neproměněných šancí. Udělali jsme asi 20 chyb a zahodili jsme 8 šancí. To je skoro třicet míčů, které měly skončit jinak. Kdyby jen polovina z nich, tak je to hned o něčem jiném. Navíc v některých situacích byli naši hráči nedisciplinovaní. Místo vracení se do obrany řešili s rozhodčím jeho verdikt a to si nemůžeme dovolit. První půlka vypadala nadějně, takže jsme zklamaní z toho, co jsme potom odehráli.

Jiří Mičola, trenér HC Zlín: V prvním poločase hrál Přerov dobrou házenou. Nám se nepodařilo odskočit jim za stavu 13:10, kdy jsme měli několik gólovek a dostali se zpět do hry a dotáhli nás. Ve druhé půlce už jsme je dokázali uběhat a bylo vidět, že jim docházejí síly, protože mají úzký kádr, takže druhý poločas vyzněl jednoznačně pro nás.