Challenger Praha (Antuka)
0:2
2:6
2:6
Dle výsledku snadné utkání. Na kurtě tomu však bylo jinak a to především ve druhém setu. Ramiréz se zlepšoval každým míčem a hrál až do konce. Veslý ale nakonec dokázal zužitkovat vypracovaný pětigemový náskok a zaslouženě postupuje do zítřejšího semifinále. V něm narazí na Zhanga. Tímto se s Vámi loučím, přeji hezký den a těším se u sledování dalších onlajn přenosů. Třeba už u přenosu ze zápasu dalšího českého hráče na tomto turnaji Lukáše Rosola, který začne již za 10 minut.
2:0
7:63
6:2
Především v první setu dělal Lorenzo Giustino českému hráči problémy a měl dokonce dva setboly. Lukáš Rosol však tyto chvíle ustál a nakonec si vydřel výhru 7:6 a 6:2 a postupuje do semifinále, kde jej čeká Švýcar Lammer. To je pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u sledování dalších onlajn přenosů.