13:00
Izrael – Nórsko
4:1
(1:0)
koniec
37. Dabbur, 49. Dabbur, 84. Dabbur, 88. Grøgaard (vla.) – 84. Ben Shimon (vla.)
44. Znao (ISR), 47. Dabbur (ISR), 72. Gotlib (ISR) – 22. Svensson (NOR), 90+2. Valsvik (NOR)
44. Znao (ISR), 47. Dabbur (ISR), 72. Gotlib (ISR) – 22. Svensson (NOR), 90+2. Valsvik (NOR)
15:30
Slovinsko – Rusko
0:1
(0:0)
koniec
90+2. Nikitin
36. Vrhovec (SLV), 38. Krajnc (SLV), 78. Benedičič (SLV) – 24. Efremov (RUS), 80. Nikitin (RUS)
36. Vrhovec (SLV), 38. Krajnc (SLV), 78. Benedičič (SLV) – 24. Efremov (RUS), 80. Nikitin (RUS)
16:00
Andorra – Estónsko
0:2
(0:0)
koniec
51. Lipin, 60. Kulinitiš
40. Vieira (ANR) – 77. Rättel (EST)
40. Vieira (ANR) – 77. Rättel (EST)
16:00
Grécko – Švédsko
5:1
(3:1)
koniec
4. Diamantakos, 19. Mavrias, 44. Potouridis, 47. Kolovos, 88. Karelis – 38. Hrgota
72. Vellios (GRE), 87. Kitsiou (GRE) – 35. Ishak (SWE), 45+3. Lewicki (SWE), 81. Hrgota (SWE) 41. Carlgren (SWE)
72. Vellios (GRE), 87. Kitsiou (GRE) – 35. Ishak (SWE), 45+3. Lewicki (SWE), 81. Hrgota (SWE) 41. Carlgren (SWE)
16:45
Írsko – Faerské ostrovy
5:2
(5:2)
koniec
17. Carruthers, 20. O'Brien, 25. Grealish, 39. Forde, 42. O'Brien – 26. Zachariansen, 37. Zachariansen
41. Olsen (FAO)
41. Olsen (FAO)
17:00
Bulharsko – Dánsko
2:3
(2:1)
koniec
19. Jordanov, 27. Gamakov – 8. Poulsen, 53. Vestergaard, 87. Poulsen
77. Höjbjerg (DEN), 77. Knudsen (DEN), 90+3. Vestergaard (DEN)
77. Höjbjerg (DEN), 77. Knudsen (DEN), 90+3. Vestergaard (DEN)
17:00
Čierna Hora – Nemecko
1:1
(0:0)
koniec
50. Mugoša (pen.) – 87. P. Hofmann
52. Gojačanin (CHO) – 31. Leitner (GER), 40. Yildirim (GER), 50. Costa (GER), 63. Can (GER), 81. Ginter (GER), 82. Bittencourt (GER), 85. Stegen (GER) 84. Boljevic (CHO)
52. Gojačanin (CHO) – 31. Leitner (GER), 40. Yildirim (GER), 50. Costa (GER), 63. Can (GER), 81. Ginter (GER), 82. Bittencourt (GER), 85. Stegen (GER) 84. Boljevic (CHO)
1:0
(0:0)
koniec
69. Velkoski
21. Babunski (MAK), 60. Blaževski (MAK) – 32. Seyidov (AZE), 80. Abdullajev (AZE)
21. Babunski (MAK), 60. Blaževski (MAK) – 32. Seyidov (AZE), 80. Abdullajev (AZE)
17:00
Srbsko – Belgicko
2:2
(1:0)
koniec
4. Djurdjević, 85. Mitrović – 77. Mpoku, 90+4. Ngawa
16. Petković (SRB), 34. Vitas (SRB), 86. Mitrović (SRB) – 42. Vetokele (BEL), 66. Malanda (BEL), 76. Mijailović (BEL), 90. Ngawa (BEL)
16. Petković (SRB), 34. Vitas (SRB), 86. Mitrović (SRB) – 42. Vetokele (BEL), 66. Malanda (BEL), 76. Mijailović (BEL), 90. Ngawa (BEL)
18:00
Malta – Poľsko
1:5
(0:2)
koniec
90+2. Pisani (pen.) – 28. Milik, 43. Milik, 55. Chrapek, 60. Pawlowski, 66. Milik
24. Zieliński (POL)
24. Zieliński (POL)
0:2
(0:0)
koniec
61. Savaļnieks, 73. Karašausks
32. Kühne (LIC), 54. Flatz (LIC), 65. Sele (LIC), 86. Eberle (LIC) – 18. Savaļnieks (LAT), 40. Isajevs (LAT)
32. Kühne (LIC), 54. Flatz (LIC), 65. Sele (LIC), 86. Eberle (LIC) – 18. Savaļnieks (LAT), 40. Isajevs (LAT)
Domácí si tak zaslouženě berou z utkání všechny tři body a nadále mohou usilovat o postup na evropský šampionát do 21 let.
Z mé strany je to k tomuto utkání vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit zase příště.