WTA Toronto 2 (Tvrdý povrch)
2:0
6:3
7:64
Skončil sa osemfinálový zápas, opäť śpešne pre Slovensko. Vo štvrťfinále teda budeme mať dvojnásobné zastúpenie, keď do neho postúpila aj Dominika Cibulková. Vo štvrťfinále na ňu čaká štvrtá nasadená číňanka Na Liová.

Pripomínam len, že druhou našou zástupkyňou vo štvrťfinále je Magdaléna Rybaríková, ktorej súperkou bude prvá nasadená Serena Williamsová.

Lúči sa s Vami a príjemnú dobrú noc praje Peter Kavacký.
0:2
6:71
2:6
Sledovali sme zápas štvrťfinále, v ktorom bola úspešnejšia číňanka Na Li. V prvom sete robila veľa nevynútených chýb a stav bol vyrovnaný. O prvom sete teda musel rozhodnúť tajbrejk ktorý vyhrala Na Li úplne suverénne 7-1. Od tohto momentu začala robiť oveľa menej nevynútených chýb čo sa prejavilo aj vo výsledku druhého setu.

Do semifinále zaslúžene postupuje Na Li, stretne sa tam s lepšou zo zápasu Kvitovej s Cirsteaovou.

Nateraz sa s Vami lúči Peter Kavacký. Prajem príjemný večer a dobrú noc. Pre tých ktorý sú tenisoví maniaci tu má naša redakcia prenos ešte jedného zápasu. S.Williamsová nastúupi na kurt v záase proti magde Rybárikovej. Zápas a rovnako aj náš prenos začína o 1:00 v noci.