2:1
4:6
6:3
6:1
Český tenista Michal Schmid sice začal turnaj v Mersinu dobře a dostal se do vedení 6:4, jenže následující dva sety prohrál 3:6 a 1:6 a s turnajem se tak hned v prvním kole loučí. Na stejném kurtu za pár minut nastoupí Dušan Lojda proti Igoru Sijslingovi z Nizozemska.
2:0
6:3
6:4
Holandský tenista vyprovodil českého tenistu z kurtu za hodinu a osm minut a zkušeně postoupil do dalšího kola. Lojda měl sice dva brejkboly, ale ani jeden neproměnil. Sijsling vzal Lojdovi podání v úvodu obou setů a český tenista na to nenašel odpověď. V posledních třech gemech při soupeřově podání navíc neuhrál ani míček a Igor Sijsling tak postupuje naprosto zaslouženě. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek úterního dne.
2:1
5:7
7:6
6:1
To je ode mě pro dnešek všechno. Díky, že jste s námi sledovali toto utkání. Přeji Vám hezký zbytek dne! Někdy příště zase na počtenou!