(13:14)
 Konec zápasu. (25:28)
26:24
(14:8)
Po první půli to vypadalo na jednoznačnou záležitost z pohledu ohájkyň interligového titulu, ale jak jsme viděli po přestávce, hostující tým to rozhodně nezabalil a nebýt zbytečných vyloučení v druhé půli, možná by si z Prahy odvážel i nějaký ten bod. S konstatováním, že si hráčky domácího DHC připisují druhou výhru v sezoně, se s Vámi z Prahy loučím a přeji příjemný zbytek večera. (26:24)
23:23
(10:10)
Skončilo sa stretnutia 6.kola WHIL, v ktorom domáce Partizánske remizovalo s Olomoucom 23:23 po dramatickom závere, v ktorom hostky viedli už aj o päť gólov. Musíme však povedať, že remíza bola zaslúžená. Z Partizánskeho sa s vami lúčime a prajeme ešte príjemný zvyšok večera.
33:21
(15:13)
Viděli jsme dnes velice vyrovnaný první poločas, ve kterém více času vedly hráčky slovenského týmu. Tříbrankové vedení ale domácí stáhly a po poločase začaly navyšovat svůj náskok. Slovenky už v závěru očividně neměly dostatek fyzických ani morálních sil, aby zkusily utkání zdramatizovat. Děkujeme za pozornost
24:24
(10:11)
Nervydrásající konec nám nabídlo dnešní utkání, ale myslím si, že dělba bodů dnes bude spravedlivá. Písek tedy remizoval s celkem Mostu 24:24. To je pro tuto chvíli vše. Z Písku se s vámi loučí Tomáš Němec. Přeji hezký večer. (24:24)