28:28
(15:13)
Rychlé dramatické utkání v němž převážne byl lepším týmem domácí celek ale celku Lovosic se podařilo srovnat stav utkání ke konci druhého poločasu a utkání tak končí stavem 28:28... (28:28)
23:27
(11:12)
Dnes jste měli možnost sledovat zápas mezi týmy TJ Cement Hranice a HC Dukla Praha. Po dobu celého prvního poločasu až téměř do padesáté minuty se týmy přely o vedení, co dokazuje i skore o poločasu 11:12. Chvíli vedla Dukla, chvíli pak Hranice. Ke konci zápasu se však štěstí přiklonilo na stranu hostů a v sérii několika branek za sebou si dokázali vytvořit zhruba tříbrankový rozdíl, který si udrželi až do konce zápasu. Zápas skončil 23:27. Bylo to velmi zajímavé, divácky atraktivní utkání. Těším se na další setkání s vámi u onlajnů z hranické haly. (23:27)
32:23
(16:13)
Prvních 20 minut dnešního utkání bylo velmi vyrovnané, jenže poté se Frýdek dostal do tří-gólového trháku, který po začátku druhého poločasu postupně zvětšovali. Domácí se mohli spolehnout na Šoltése, který dnes předvedl několik vynikajících zákroků. Toto je ode mě vše a přeji pěkný zbytek neděle. (32:23)