WTA Dauha (Tvrdý povrch)
2:1
3:6
7:62
7:5
Linda Nosková (28.) otočila v katarském Dauhá dramatické střetnutí druhého kola s Mariou Sakkariovou (9.) a postoupila po skalpu nasazené sedmičky do osmifinále! Češka čelila ve druhém setu za stavu 3:5 mečbolu, přesto nakonec otočila na konečných 3:6, 7:6(2) a 7:5. O výsledku závěrečného setu rozhodl jediný brejk z jedenáctého gemu. Následně Nosková duel dopodávala a mohla po dvou a čtvrt hodině slavit. Její příští soupeřkou může být krajanka Karolína Plíšková, případně Ruska Potapovová.
2:0
6:4
7:5
Marie Bouzková končí na tisícovce v Dauhá ve druhém kole, kdy nestačila na Danielle Collinsovou 4:6, 5:7. Česká tenistka nezačala ideálně a prohrávala 0:3, dokázala ovšem srovnat. Každopádně v sedmém gamu nevyužila brejkbol a nakonec úvodní dějství šlo za finalistkou Australian Open. Ve druhém setu se schylovalo k tomu, že půjdeme do třetí sady. Bouzková vedla 4:2 a měla čtyři brejkboly. Collinsová všechny odvrátila. V posledním gamu pak trefila Češka dvě dvojchyby a Američanka při třetím mečbolu uzavřela zápas.
1:2
1:6
7:5
4:6
Karolína Plíšková (59.) vybojovala sedmé vítězství v řadě, šesté vítězství v šesti dnech a na tisícovce v katarském Dauhá slaví postup do osmifinále! V dramatickém souboji s Anastasijí Potapovovou (34.) dokázala česká hráčka zvítězit 6:1, 5:7, 6:4 a nenechala se rozhodit ani obdrženým trestným fiftýnem v průběhu třetího setu.

Plíšková nedokázala ve druhém setu zápas dopodávat a pak neměla dobrý vstup ani do třetího setu. Napřed prohrávala 1:3 a pak 2:4, ale v obou případech se blýskla rebrejkem. Navíc od stavu 2:4 se nastartovala k výbornému obratu, získala čtyři hry v řadě a vydřela velmi cenný postup mezi 16 nejlepších.

Hned ve středu čeká Plíškovou sedmý zápas během posledních sedmi dnů. V osmifinále ji čeká české derby s Lindou Noskovou.
2:0
6:2
6:4
Kateřina Siniaková se ve druhém kole turnaje v Dauhá postarala o velké překvapení, když porazila světovou trojku Coco Gauffovou po setech 6:2 a 6:4.

Od úvodních minut česká tenistka naznačovala, že to soupeřka nebude mít vůbec snadné. Češka odskočila do vedení 4:1 a výhody dvou brejků, s tou nakonec úvodní dějství zdárně ukončila. Na začátku druhého dějství se Američanka zvedla a rychle vedla 0:4, ovšem ani toto skóre Kateřinu Siniakovou nikterak nevyvedlo z rovnováhy a perfektním obratem, šesti získanými gemy v řadě, rozhodla o jednom z nejcennějších skalpů kariéry.

V osmifinále se Kateřina Siniaková utká s další americkou tenistkou Danielle Collinsovou, ta si ve druhém kole věděla ve dvou setech rady s Marií Bouzkovou.