Vítěz: T. Weiratherová (LIE)
koniec udalosti
Vítěz: H. Reichelt (AUT)
koniec udalosti
Výsledky sobotního sjezdu mužů:
1. Hannes Reichelt (AUT) 1:29,65
2. Manuel Osborne-Paradis (CAN) +0,30
3. Werner Heel (ITA) +0,38
4. Guillermo Fayed (FRA) +0,40
5. Patrick Küng (SUI) +0,41
6. Travis Ganong (USA) +0,48
7. Kjetil Jansrud (NOR) +0,54
8. Georg Streitberger (AUT) +0,57
9. Dominik Paris (ITA) +0,60
10. Romen Baumann (AUT) +0,62
11. Klaus Kröel (AUT) +0,63
12. Andrew Weibrecht (USA) +0,64
12. Vincent Kriechmayr (AUT) +0,64
12. Marco Sullivan (USA) +0,64
15. Jared Goldberg (USA) +0,74
16. Beat Feuz (SUI) +0,75
17. Benjamin Thomsen (CAN) +0,76
18. Johan Clarey (FRA) +0,78
19. Matthias Mayer (AUT) +0,81
20. Max Franz (AUT) +0,90
21. Mattia Casse (ITA) +0,91
22. Markus Dürager (AUT) +0,94
23. Peter Fill (ITA) +1,08
23. Josef Ferstl (GER) +1,08
25. Steven Nyman (USA) +1,09
26. Maxence Muzaton (FRA) +1,13
26. Didier Defago (SUI) +1,13
28. Bostjan Kline (SLO) +1,15
28. Siegmar Klotz (ITA) +1,15
30. Fernando Schmed (SUI) +1,23
1. Hannes Reichelt (AUT) 1:29,65
2. Manuel Osborne-Paradis (CAN) +0,30
3. Werner Heel (ITA) +0,38
4. Guillermo Fayed (FRA) +0,40
5. Patrick Küng (SUI) +0,41
6. Travis Ganong (USA) +0,48
7. Kjetil Jansrud (NOR) +0,54
8. Georg Streitberger (AUT) +0,57
9. Dominik Paris (ITA) +0,60
10. Romen Baumann (AUT) +0,62
11. Klaus Kröel (AUT) +0,63
12. Andrew Weibrecht (USA) +0,64
12. Vincent Kriechmayr (AUT) +0,64
12. Marco Sullivan (USA) +0,64
15. Jared Goldberg (USA) +0,74
16. Beat Feuz (SUI) +0,75
17. Benjamin Thomsen (CAN) +0,76
18. Johan Clarey (FRA) +0,78
19. Matthias Mayer (AUT) +0,81
20. Max Franz (AUT) +0,90
21. Mattia Casse (ITA) +0,91
22. Markus Dürager (AUT) +0,94
23. Peter Fill (ITA) +1,08
23. Josef Ferstl (GER) +1,08
25. Steven Nyman (USA) +1,09
26. Maxence Muzaton (FRA) +1,13
26. Didier Defago (SUI) +1,13
28. Bostjan Kline (SLO) +1,15
28. Siegmar Klotz (ITA) +1,15
30. Fernando Schmed (SUI) +1,23
"Bramborovou pozici vybojovala po skvělé jízdě Nicole Hospová, ta ztratila 0,94 setiny. Páté místo obsadila trochu překvapivě další Slovinka Ilka Stuhecová!
Klára Křížová bohužel závod nedokončila a nebyla kvalifikována.
To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou!