23:30
(11:11)
Šaľa mohla pomýšľať na triumf len úvodných 18 minút, kým vyhrávala 8:4. Od tohto momentu prehrala zvyšok stretnutia 15:26, celkovo 23:30 a podľa očakávania sa z výhry tešia favoritky z Dunajskej Stredy.
32:39
(15:19)
Domácí hráčky statečně bojovaly o body a nasázely sympatických 32 branek, jenže nedokázaly zastavit písecký gólostroj. Hostující házenkářky se totiž prosadily ve 39 případech a z jižní Moravy odváží dva body.

To je pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera a zase někdy na počtenou!
27:24
(14:10)
Házenkářky Slavie si zajistily tři kola před koncem postup do play-off, naopak Poruba nezvládla další z řady zápasů s favority, v němž rozhodně nebyla o třídu horší, a prohrává podeváté v řadě.
Pražanky si dovolily dlouhý střelecký půst mezi 13. a 27. minutou, kdy nepřekonaly skvělou Wizurovou a daly jen jeden gól v dvojnásobné převaze do prázdné brány. Poruba během té doby otočila na 9:10, jenže na přelomu poločasu přišla šestigólová slávistická smršť a vedení 15:10.
Házenkářky z Ostravy po další výborné pasáži uprostřed poločasu vyrovnaly na 19:19, jenže jako by se nechaly uspokojit a během dalšího krátkého úseku inkasovaly čtyři rychlé branky a Slavia si s největším přispěním Adriany Míšové už nenechala vítězství vzít.
Za zmínku pak rozhodně stojí i fair-play počin brankářky Patricie Wizurové, která nahlásila rozhodčím, že nebyla trefena právě Míšovou do obličeje a odvolala slávistické oslabení.
36:27
(18:11)
19. kolo MOL ligy žen je už minulostí. Olomouc zvládla roli favorita a o výsledku rozhodla už v závěru první půle, kdy poprvé výrazněji soupeři odskočila. Zlínu nelze upřít snaha, ale v zakončení byly dnes hostující hráčky výrazně nepřesné. Navíc je trápila skvělá Polášková v bráně Olomouce.
35:23
(14:14)
Michalovce v druhom polčase zabrali a podľa predpokladov prevalcovali Plzeň 35:23. Znamená to, že sa vďaka tomu s predstihom stali víťazom MOL ligy!
33:27
(19:11)
DHK Baník Most – Házená Kynžvart 33:27 (19:11)
Nejvíce branek: Somionková 6, Kuxová 5/2, Ogonovszkyová 4/2 – Bezrukovová 7/1, Patrnčiáková 6, Dvořáková 3. Rozhodčí: Bubeníček – Petruška. Sedmimetrové hody: 7/5 – 3/2. Vyloučení: 3:2.