22:36
(12:18)
Je konec. Házenkářky Michalovců potvrdily papírové předpoklady a jednoznačně zvítězily o 14 branek. Písečanky držely krok do dvacáté minuty, kdy byl vyrovnaný stav 10:10. Poté se začala projevovat kvalita slovenského mužstva, kdy konečné skóre po šedesáti minutách narostlo až na stav 22:36. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký podvečer.
27:21
(15:11)
Olomoucká Zora dokázala ve druhé půli udržet svůj náskok a odrazila nápor Hodonína, prakticky posledních 25 minut zápasu už na hřišti kralovala. Jihomoravský tým se sice snažil ještě s duelem něco udělat, ale zkušenost Olomouce rozhodla. Domácí si tak v tabulce bezesporu polepší a posunou se blíže elitní sedmičce. Jihomoravský celek může být spokojen zejména s prvním poločasem, kdy byl Zoře vyrovnaným soupeřem. Ode mě je to z Olomouce pro dnešek vše, přeji hezký zbytek sobotního večera.
22:29
(10:14)
Očakával sa vyrovnaný duel, počítalo sa s tým, že hostky môžu brať body, ale aby nováčik z Kynžvartu zdolal vonku Šaľu o sedem gólov, to veľa ľudí asi nepredpokladalo.