22:23
(11:14)
SHK Veselí n.M. – HK Slovan Duslo Šaľa 22:23 (11:14)
Nejvíce branek: Olšovská 6, Šustková 5/1, Novotná 4/2 – Klučková 8/2, Pócsíková 3, Bujnochová 3. Rozhodčí: Jiří Králíček, Milan Letev,. Sedmimetrové hody: 3/3 – 4/3. Vyloučení: 2:2. ČK: Klučková (SAL).
33:27
(18:16)
Iuventa Michalovce – Sokol Písek 33:27 (18:16)
Najviac gólov: Rebičová 12, Habánková 9, Trúnková 4 – Palasová 10, Boorová 6, Pelešková 4. Sedemmetrové hody: 0 – 2/0. Vylúčenie: 1:1.
24:20
(11:11)
Je dobojováno a z vítězství se radují hráčky Olomouce, které především ve druhém poločase přepnuly na vyšší výkonnostní stupeň, kterému jejich soupeřky již nestačily. S konstatováním, že DHK Zora Olomouc poráží HK Hodonín 24:20 se s vámi loučím a u dalších přenosů z kvalitní házené na počtenou.
35:22
(12:9)
DHK Baník Most – HC Zlín 35:22 (12:9)
Nejvíce branek: Szarková 8/4, Jeřábková 7, Stříšková 4 – Hubová 7/2, Ševčíková 5/1, Baumbachová 2. Rozhodčí: Pavlát, Točík. Sedmimetrové hody: 5/5 – 5/3. Vyloučení: 3:4.
31:27
(15:16)
Ode mě je to z toho klání vše, ale zvu vás k dalšímu mnou komentovánu klání z Extraligy házené mužů, a sice k utkání HBC Strakonice 1921 – HBC Ronal Jičín.
29:27
(13:14)
To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!
22:23
(12:14)
TJ Sokol Nové Veselí – SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň 22:23 (12:14)
Nejvíce branek: Ptáčník 5, Skalický 3, Melichar 3 – Tonar 6, Šíra 5, Tonar 5/2. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 3/1 – 3/2. Vyloučení: 0:0.
29:30
(13:13)
Je konec! Domácí sehráli se Zubřím velmi dobrou partii, ale nakonec zápas prohráli sedmičkou, která byla nařízena již po skončení řádné hrací doby. V první půli Kopřivnice jen dotahovala, ale po přestávce naopak několikrát vedla až o tři branky. Valaši si připisují druhou výhru v sezóně, Kopřivničtí naopak poprvé padli.