(10:17)
26:26
(15:17)
Ohlasy trenérů:

Andrej Titkov: Řekl bych, že za jeden bod jsme dneska rádi. Nebyli jsme lepším týmem. Kdyby Hranice neměli několik technických chyb a vyloučení za špatné střídání, tak to vůbec remíza být nemusela. Na druhou půli jsme vyměnili brankáře a začali hrát více aktivněji. Hodně nám pomohly vyloučení hostů.

Libor Hrabal: Získat bod v Brně je určitě dobré. Po prvním poločase, který jsme vyhráli o dva góly jsme mysleli, že druhá půlka bude daleko lepší, než jaká byla. Zabrzdili náš naše vyloučení, měli jsme tam nějaké zmatky. Dokázali jsme vývoj zápasu svojí bojovností ještě obrátit zpátky, za což klobouk dolů před kluky.
24:39
(12:21)
Richard Buček, trenér Sokol HC Přerov: Prvních dvacet minut jsme nehráli špatně a byť nás je míň, tak kluci měli sílu a soupeř nás trochu podcenil, takže jsme hráli vyrovnaný zápas. To bylo do stavu 10:9, ale potom uděláme několik technických chyb a soupeř je potrestá a k tomu dá další góly z trháků a ze hry a zápas je najednou někde jinde. Chyby byly většinou nevynucené, při špatných přihrávkách a neopatrnosti. To rozhodlo první poločas i celý zápas, protože potom už jsme se nechytli a zahodili jsme spoustu šancí. V některých okamžicích jsme předvedli dobré akce, ale nebylo to týmové. Gólman nás podržel, měl hromadu těžkých zákroků, ale neumíme toho využít.

Vladimír Šuma, trenér HK .A.S.A. Město Lovosice: Vstávání brzy ráno a začátek v neplánovaném čase zapříčinily, že jsme byli za začátku trochu zaskočení, do stavu 10:9. Myslím, že od 18. minuty bylo na hřišti jedno mužstvo. Odskočili jsme na rozdíl patnácti gólů. Udělali jsme minimum technických chyb, oproti soupeři a toho jsme využili, takže zasloužené vítězství. Všichni hráči dostali možnost si zahrát a výborně zachytal Koňařík.
28:20
(14:9)
Ohlasy po utkání:

Jiří Mičola (HC Zlín): Vstup do utkání se nám povedl podle plánu. Dostali jsme se do vedení, které jsme si po celou dobu prvního poločasu udržovali. Ve druhém poločase se Tatran dotáhl na rozdíl dvou bodů, ale pak se nám povedla šňůra, vstřelili jsme šest branek a dokráčeli si pro vítězství.

Lubomír Krejčíř (Tatran Litovel): Jsme hodně nespokojeni s dnešním výkonem ve Zlíne. Utkání se nám nevydařilo, hlavně tedy v útočné fázi. Ve druhém poločase jsme zabrali, dokázali jsme snížit na rozdíl dvou branek, ale poté jsme chybovali a domácí celek vstřelil šest branek a rozhodl tak o svém vítězství. Nám se v útočné fázi nedařilo, spojky nehrály tak, jak jsme chtěli a máme o čem přemýšlet, protože naše se hra se musí v nadcházejícím zápasech zlepšit.
26:21
(11:11)
Aleš Chrastina, trenér SKP Frýdek-Místek: "Dnešní utkání bylo skvěle odbojované. Splnili jsme všechny věci, které jsme si k tomu utkání řekli, takže chlapi podali stoprocentní výkon po všech stránkách. My jsme věděli, že nás čeká tým se skvělým útokem a s nejlepší obranou v soutěži. Pokryli jsme jejich střelce a v souboji obran jsme byli úspěšnější. V útoku jsme také jeden vedle druhého podali dobrý výkon, takže máme zasloužené 2 body."

Martin Šetlík, trenér SSK Talent M.A.T. Plzeň: "Měli jsme oslabený kádr, což se projevilo. Druhý poločas jsme bohužel nezvládli. Nezvládli jsme situace jeden na jednoho jak v obraně, tak v útoku. Myslím si, že domácí zaslouženě vyhráli."