26:28
(16:15)
23:21
(14:10)
V dnesnim zapase se na hristi zory olomouc zrodilo obrovske prekvapeni,kdyz domaci tym udolal svou bojovnou hrou velmi silneho soupere z poruby. K uspechu domacich prispela hlavne skvele chytajici brankarka raskova a vyborne hrajici berova. Naopak se nedaril hostujici hrbkove,ktera nepromenila dve sedmicky a celkove se ji pri strelbe nedarilo tak, jak jsme u ni zvykli.
32:16
(13:8)
Je za námi i druhá půle a i v ní byl jasně lepším celkem Most. Černí andělé si tak připisují dva důležité body do tabulky a i nadále se budou prát titul WHIL.
43:19
(21:8)
Aj druhý polčas zápasu sa niesol v jasnej réžii domácich hádzanárok, ktoré dostávali často svoje súperky pod tlak a dávali im jeden gól za druhým. Domáce tak víťazia jednoznačne 43:19 a naplnili tak úlohu favorita a pripisujú si ďalšie body do tabuľky. Hádzanárky hostí tak naťahujú svoju dlhú šnúru prehier.

Mne už neostáva nič iné ako Vám zaželať pekný zvyšok dnešného večera. Lúči sa s Vami komentátor Miroslav Revaj. Dovidenia pri ďalších prenosoch.
26:26
(11:12)
Sestavy a branky:

HC Dukla Praha: Petržala, Rangl – Šůstek 7, Kotrč 5, Sviták 4, Kastner 3, Rams 3/3, Mráz 2, Piskač 2, Bělohlav, Kern, Reichl, Syřínek, Šimůnek

HK .A.S.A. Město Lovosice: Šálek, Adamík – Motl 5, Berka 4, Jonáš 4, Hes 3, Chroustovský 3, Krahulík 2, Landa 2, Sýkora 2/1, Miko 1, Klimt, Kolomazník, Semerád
29:24
(12:10)
Dnešní utkání mezi házenkáři KH Kopřivnice a týmem Brna končí stavem 29:24, ve prospěch domácích. Kopřivničtí házenkáři zvládli víc než na výbornou vstup do utkání, když dokázali po pár minutách v zápase vést stavem 5:0. V minulých utkáních byl tento brankový rozdíl stavem, který vždy svědčil v neprospěch svěřenců trenéra Ivo Vávry. Do jedenácté minuty prvního poločasu exceloval v bráně domácí brankář Marek Žingor, který doslova vytvořil před svou kasou pekelnou bránu, která spálila veškeré snahy soupeře o vstřelení první branky v utkání. Královopolští házenkáři dokázali po jasně nezvládnutém startu v utkání, zlepšit svou hru přibližně deset minut před koncem prvního poločasu, když dokázali stáhnout brankový náskok domácích i na rozdíl jediné branky. První poločas ve finále končil stavem 12:10, ku prospěchu házenkářů KH Kopřivnice. V druhém poločase kopřivničtí hráči neustále vedli rozdílem dvou až tří branek a nedali svému soupeři šanci ke zvratu v utkání. Kopřivnický kádr bez pochyb naplnil svou touhu po zisku cenných bodů a přesvědčil své příznivce, že bude chtít atakovat na lepší příčky v tabulce. Kopřivnický tým prolomil neuspokojivé herní výsledky a dokázal po zimní přestávce svou radikálně odlišnou hrou nejenom překvapit, ale také odejít z extraligového utkání se vztyčenou hlavou. Kopřivnice v dnešním duelu předvedla po celou dobu trvání zápasu bojovný výkon oproti předešlým utkáním, kdy kopřivničtí hráči měli jasné problémy se vstupy do utkání a dominantní hrou v prvním poločase. V hale házené v Kopřivnici bylo vidět, že domácí hráči bojovali v dnešním souboji srdcem, což bylo jasně znatelné až do závěrečné minuty tohoto dramatického a důležitého střetu pro oba celky. Brnu se dnešním nepříznivým výsledkem zkomplikovala cesta do první šestky. Kopřivnice naopak chytla druhý dech a nepochybně bude chtít v tabulce dotáhnout náskok Přerova, který tuto chvíli činní rozdíl dvou bodů. Z haly házené v Kopřivnici se s vámi loučí Martin Petřek, který se na vás těší u dalšího on-line přenosu v házené mužů.
24:22
(12:9)
Házenkáři Jičína v dnešním zápase prakticky celých šedesát minut vedli a přestože hosté v závěru druhé půle mocně dotahovali, skončil zápas výhrou domácích 24:22.
35:26
(14:13)
To je z mé strany vše, hezký večer.
29:20
(16:12)
Máme za sebou utkání 20. kola extraligy házené mezi Frýdkem-Místkem a Zlínem. Domácí byli v celém průběhu zápasu lepším celkem a po zásluze vyhráli nad svým soupeřem 29:20.