(22:11)
 Konec zápasu. (33:26)
27:23
(13:14)
Je dobojováno! Ve velmi vypjatém závěru utkání nakonec zůstávají oba dva body v Mostě a Černí andělé tak upevňují první příčku v tabulce W.H.I.L., naopak Slovenky dnes odjíždějí zklamané, protože ztratily zápas v závěru, přesto, že velkou část zápasu držely vedení na své straně. (27:23)
28:23
(15:9)
 V bojovném utkání se spoustou technických chyb nakonec zaslouženě vítězí domácí tým. Nitra však byla místy více než vyrovnaným soupeřem a dělala domácím favoritkám nečekané problémy. Z Olomouce se těšíme na shledanou u dalších přenosů z WHIL (28:23)
24:20
(9:11)
domáce po super výkone celého kolektívu potvrdili svoje kvality (24:20)
28:34
(13:18)
Poruba si tak pripísala povinné víťazstvo, Senec sa však nemá začo hanbiť. Už v stredu privítajú v Pezinku hádzanárky Šale. (28:34)
31:22
(13:9)
Srbové zlepšili hru spojek v druhé půli a jasně opanovali zápas střelbou z dálky, když vzrůstem malí Korejci nedokázali přistoupit ke střelám z dálky. (31:22)
30:28
(12:10)
Viděli jsme vyrovnané utkání, ve kterém Chile dotahovalo ztrátu téměř dvě třetiny zápasu. Utkání nakonec končí rozdílem pouhých dvou branek, jelikož výborný výkon předvedl brankář Oliva. To je pro tento moment vše. Děkuji za pozornost a těším se u dalších onlajn přenosů.
(30:28)
33:23
(12:10)
Pro tuto chvíli je to ze skupiny A všechno, ale už v 18:15 se Vám opět přihlásím u dalšího utkání hraném v Granollers mezi Argentinou a Černou Horou. (33:23)
36:13
(17:4)
25:30
(13:14)
To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (25:30)
32:22
(17:15)
A je dobojováno. Slovinci díky perfektnímu výkonu ve druhém poločase navýšili své vedení a porazili svého soupeře o deset branek.
Saudská Arábie prohrála hlavně kvůli špatně zvládnuté části druhého poločasu, ve kterém nebyla schopna za patnáct minut vstřelit ani jeden gól. (32:22)
28:26
(13:12)
Argentina ve svém prvním utkání skupinové fáze MS ve Španělsku vítězí nakonec o dva góly, i když závěr byl hodně dramatický a Černohorci nebyli daleko od srovnání a remízy. V hale v Granollers nás ještě čeká jedno utkání, u kterého se s vámi budu těšit za necelou hodinu na shledanou. (28:26)
32:23
(17:9)
Máme tu konec utkání. Maďarsko ovládlo první poločas a vyhrálo ho o osm branek. Nicméně Egypt ve druhém poločase vyměnil brankáře a dotáhl se na rozdíl tří branek, dokonce mohl snížit na rozdíl dvou tref. Druhá polovina druhého dějství ale patřila favoritovi a ten nakonec vyhrál o branku druhé dějství, proto tak zaslouženě vítězí. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (32:23)
41:27
(19:13)
Utkání bez zápletky a Dánsko ve druhém poločase bez své největší hvězdy. I takto by se dalo charakterizovat utkání, ve kterém si i přes vysoký výsledek došli Dánové pro první body v tréninkovém tempu. To je pro dnešek vše. Těším se na Vás u dalších onlajnů a přeji hezký zbytek večera. (41:27)
24:22
(14:9)
Polsko nakonec poráží Bělorusko 24:22. Nakonec slaví výhru pouze o dva góly, přestože v průběhu druhého poločasu vedl polský tým až o osm branek. V závěru ale Bělurusové zabrali, srovnat ale už nestihli. (24:22)
30:27
(13:14)
Pro dnešek je to z házenkářského šampionátu všechno. Děkuji Vám za sledování všech tří dnešních utkání v hale v Granollers a zítra odpoledne opět na shledanou. (30:27)