23:28
(11:13)
A je dobojované!
Prvý dnešný zápas skupiny A je na konci a radujú sa Chorvátky, ktoré po prvom nešťastnom prehratom zápase s Brazíliou pridávajú do tabuľky dva body a ich výsledné skóre je momentálne +4. Angolčanky si pripisujú už druhú prehru a ich tabuľkové konto vykazuje 0 bodov a skóre -8.
Dovidenia pri poobedňajšom zápase skupiny A, v ktorom sa o 15:30stretnú reprezentácie Veľkej Británie a Ruska. (23:28)
25:24
(11:10)
Prvý zápas druhého kola ženskej hádzanej vrámci skupiny Bje za nami a z najtesnejšieho víťazstva sa tešia reprezentantky Južnej Kórey. Tieto hádzanárky si do tabuľky zaslúžene pridávajú dva body a skóre +1, čo im zatiaľ zaručuje prvú pozíciu so štyrmi bodmi a celkovým skóre +5. Dánky sú zatiaľ s dvoma bodmi a celkovým skóre +2 na druhej pozícii.
Dovidenia pri poobedňajšom online prenose ženskej hádzanárskej skupiny B, v ktorom sa o 17:15 stretnú reprezentantky Francúzska a Španielska. (25:24)
16:37
(8:17)
V druhom zápase skupiny A sa podarilo Ruskám potvrdiť úlohu favorita a zvíťaziť s 21gólovým náskokom! Momentálne sú Rusky na prvej priečke, kde majú 4 body za dve výhry a skóre +24! Tento skvelý výkon sa len tak ľahko prekonávať nebude. Veľkej Británii po dvoch prehrách patrí posledná šiesta priečka.
Dovidenia pri dnešnomposlednom online prenose skupiny A, v ktorom sa o 20:30 stretnú reprezentácie Brazílie a Čiernej Hory.
(16:37)
18:18
(7:10)
 Po nádhernom vyrovnanom výkone na oboch stranách vidíme prvú tohtoročnú remízu na olympíjskom turnaji v hádzanej! Po krásnom prevedení v druhom polčase v podaní Francúzok a v prvom polčase v podaní Španielok si oba tímy do tabuľky odnášajú po jednom bode.

Dovidenia pri poslednom zápase 2. kola vrámci skupiny B, v ktorom si o 22:15 zmerajú sily tímy Švédska a Nórska.
Lúči sa s vami Tomáš Kovalský. (18:18)
27:25
(15:16)
Druhé kolo ženskej hádzanárskej skupiny je uzavreté posledným zápasom, v ktorom sa po skvelom výkone podarilo Brazílčankam triumfovať nad výberom Čiernej Hory v pomere 27:25.