29:29
(14:14)
Stejně jako první půle byla i ta druhá velmi vyrovnaná. Po přestávce se sice Olomouci podařilo odskočit na rozdíl 3 branek, ale slávistky na to dokázaly rychle zareagovat a až do samotného závěru se oba celky přetahovaly o každý gól. Utkání tak nakonec končí asi zaslouženou remízou. To je ode mě pro dnešek vše, těším se zase někdy s házenou. (29:29)
(14:14)
Kvalitní utkání dvou elitních celků WHIL končí porážkou Poruby 26:29. Nejen, že si Veselí nad Moravou pojišťuje první místo tabulky, ale dokázalo také jako první hostující tým vyhrát na ostravské palubovce. Po vyrovnání porubské Rechtorisové sedm minut před koncem to ještě vypadalo na velké drama, poté ale skórovaly především házenkářky Brittermu a vyhrály o tři branky. Góly dnes hýřily především domácí Dubajová a Vítková, z tábora Veselí nad Moravou mířily nejčastěji úspěšně Sukenníková, Drotárová a Chmelařová. S přáním příjemného večera se s vámi loučí Tomáš Martínek. (26:29)