(11:12)
60'  Konec zápasu.
45:18
(21:10)
Je za nami osemnáste kolo WHIL súťaže, ktoré malo jeden duel aj na Zemplíne. Domáca Iuventa jasne deklasovala tím z hlavného mesta ŠKP Bratislavu. Po skóre 45:18 čaká Policajtky dlhá cesta domov. V tabuľke si Iuventa pripísala povinné dva body. ŠKP si na prvé body v tejto sezóne ešte počká. Ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera.
29:22
(18:10)
To je odo mňa na dnes už skutočne všetko, prajem vám ešte pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák.
19:32
(9:16)
Ján Bělka (tréner DHK Zora Olomouc): Do Prešova sme prišli s rešpektom.Som rád, že dievčatá dnešný zápas zvládli. Výborne sme zahrali v obrane, veľmi dobre zachytali aj naše brankárky. Dôležitý bol kolektívny výkon s tým, že sme chodili do rýchlych protiútokov. S výsledkom som spokojný.

Pavol Hižnay (tréner ŠŠK Bemaco Prešov): Naše chyby v útoku pramenili z neskúsenosti. Často tlačíme našu silu do pivota, z čoho produkuje súper. Stále máme problém s premieňaním vyložených šancí a celkovo v streľbe. Máme problém aj so spojkami, zranená je Simič, len nedávno sa vrátila Szandra Kuti, ktorá žije v Maďarku. V poli hráme peknú hádzanú, musíme zlepšiť streľbu.
23:24
(11:10)
36:31
(20:12)
Je konec, Dukla Praha dnes vítězí o pět branek, přesně 36:31, Karviná tak na body dnes nedosáhl. Ode mě vše, pěkný zbytek sobotního večera.
27:36
(11:16)
Zubří potvrdilo roli papírového favorita a porazilo Zlín konečným výsledkem 36:27.
30:26
(17:17)
Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a někdy příště se těším na počtenou!
26:37
(10:18)
Richard Buček, trenér Sokol HC Přerov: Začátek poločasu jsme zvládli a soupeře jsme překvapili. Nedařilo se jim a nám fungovala obrana i útok. Potom jsme udělali spoustu chyb, soupeř nás přehrál a poločas dohrál ve vedení. Začátek druhého poločasu jsem nehráli to, co jsme si domluvili, ale i Hranice několik šancí zahodily. Soupeře jsme dostali trochu pod tlak, když jsme rozdíl stáhli na 5 branek, ale zase přišly chyby, které nás trápí celou sezónu, soupeř zvýšil náskok a pohodlně zápas dohrál

Libor Hrabal, trenér TJ Cement Hranice: V Přerově se nám vždy hraje špatně. Poslední dva roky jsme zde prohráli a teď jsme konečně smůlu prolomili. Začátek jsme zase podcenili. Dlouho jsme se tahali do doby, než jsme během pár minut dali 4 góly a vytvořili si náskok. Ve druhém poločase jsme trochu zaváhali. Polevili jsme a Přerov stáhl rozdíl na 5, ale naštěstí to dobře dopadlo. A myslím, že takový tým jako Přerov měl prohrát větším rozdílem.